Henry Schouten (1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G
Twee zeer grote antieke Duits porseleinen kaarskandelaars met rozendecors en figuren (Gebr. Voigt Sitzendorf nach 1850). 1 Vinger mist, 1 kandelaar mist een blad en minimale beschadigingen bij bloemen...
Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G
Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G
Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm
Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G
Raffaele Ragione (1851-1919) Italiaanse school, dames op terras en kinderwagen,olieverf op linnen. 32x20cm Cond:G
Slavenband, GG 585/000 met briljanten. Massieve slavenband met slag aan de bovenzijde. Een zijde van de slag is voorzien briljanten, pave gezet. De armband heeft een bakslot en een veiligheid. ca 31 g...
Grote oude antieke Chinees porseleinen penselen vaas met landschap en figuren decor, teksten rondom, en gesigneerd.Cond:G 16x19x4cm
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G
oude antieke gesigneerde rode keramieken vaas met blauw onderglazuur. 29,8x18x17 cm.Cond:G
Zeldzame Duitse monumentale eikenhouten Neo renaissance kast (Historisme ca. 1880) met ahorn-fineer afgezet. Bevat 7 zuilen, poortpanelen, etage en afneembaar dak (3-delig). In zeer goede staat (minim...
Louis Meijer ( 1809 Amsterdam - 1866 Utrecht), olieverf op paneel, strandgezicht met boten en figuren (laat werk) 37x24cm. Cond.: G
Johannes Frederick Schütz(1817-1888) Skutsje op volle vaart, olieverf op paneel 31x21cm.Cond:G
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op linnen, twee fantasiefiguren getiteld "De Krog en de kip" 60x80cm. Cond.: G
Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G
Kapitaal collier, goud op zilver, met diamanten. Bijzondere choker, Art nouveau stijl, met ovale schakels en in het midden een zwaan met open gesperde vleugels voorzien van 3 hangers. Het geheel is be...
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U
Fraaie armband WG 585/000 vol saffier en briljant. Mooie armband met 23 ovaal cabouchon geslepen blauw saffieren met een lichte kleur, 6x3.5 mm, totaal ca 13 crt en om en om tussen de saffieren 2 klei...
Antieke kersenhouten hoekkast ca. 1800 met schuine hoeken, glasopstand, lade en 2 deuren. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 221x140x75cm.
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Willem de Zwart (1862 -1931) Strandjutters bij bomschuit, olieverf op paneel. 25x18cm Cond:G
Ring WG, 750/000 met briljanten. Zware massieve ring met groot vierkante kop, 14x14 mm. In het vierkant zijn 25 diamanten in verschillende groottes gezet, totaal ca 1.51 ct. TW/VSI, ø 54, 15.9 gr. Nie...