Grote antieke wordtelnoten speeldoos met rol, aan en uit functie en repeatschakelaar in goede originele staat. omstreeks 1870, slot mist. 17x56x23 Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde koperen Monstrans met cherubijnkopjes en klauwpoten, koren en geslepen spiegel. 66cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse bronzen Empire 6-lichts kandelaren met Sphinxen, staande op klauwpoten omstreeks 1830. 77cm Cond:G
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Twee antieke tropisch houten olifanten met floraal beeninleg en tanden, gemerkt V.D.G.. In goede originele staat (minimale intarsia mist) 26x30x14cm. en 27x30x15cm.
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.
Haardscherm Louis Seize 18e eeuws, met origineel op metaal geschilderd schilderij met als voorstelling herders met vee bij een ruine.(oneffenheden schilderij door hitte, lichte beschadiging lijst) 144...
Groot 18e eeuws pistool van notenhout met gegraveerd ijzer (draad ingelegd in kolf), bevat stempels en letters in loop 42cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse saxofoon in koffer met accessoires. Rob Oswald Adler Markneukirchen. Met gravering, functies niet getest 85cm. Cond.: R-G
Oude accordeon in koffer, merkt Paganini 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x40x25cm.
Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G
Prachtige antieke aardglobe door Dr. R. Neuse, Nederlandse bewerking van R.E. Kalthoven Utrecht, columbus Verlag G.M.B. Berlin - Lichterfelde. Papier op de houten omranding heeft beschadigingen, teven...
Engelse Barometer 19e eeuw, met verzilverde wijzerplaat en beschilderde kast met parelmoer belijnd (bij rand mist parelmoer) verder in goede originele staat. 97cm Cond:G
Groot 19e eeuws Italiaans klapmes met benen beschilderde heft en Italiaanse tekst in het lemmet 42cm. Cond.: G
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G
Oude King Wald Trompet U.S.A. met koffer (zonder mondstuk) 52cm. Cond.: R
Groot jachtmes ca. 1900 met lederen schede en heft van koper met hertshoorn Cond.: G
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm
Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G
Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G