24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Chinese lakwerk kist 2070
Chinese lakwerk kist

190 EUR

Stoof 2005
Stoof
Startprijs 175 EUR
2 Bronzen kaarskandelaars 2361
2 Bronzen kaarskandelaars
Startprijs 160 EUR
Schip 2018
Schip

200 EUR

Scheerset, paars etui 2190
Scheerset, paars etui
Startprijs 150 EUR
Duitse bijbel 2143
Duitse bijbel

170 EUR

Petroleumlamp 2120
Petroleumlamp

180 EUR

Hertevanger, 18e eeuw 2085
Hertevanger, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Miniatuur kanon 2081
Miniatuur kanon

300 EUR

2 Antieke bijlen 2079
2 Antieke bijlen
Startprijs 150 EUR
Ingelegde naaidoos 2068
Ingelegde naaidoos
Startprijs 150 EUR
Scheermessen set 2048
Scheermessen set

220 EUR

Pistool, 18e eeuw 2045
Pistool, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
3-Delige lijst 2042
3-Delige lijst
Startprijs 150 EUR
Misbeker 2039
Misbeker
Startprijs 150 EUR
5 Italiaanse lampen 2033
5 Italiaanse lampen
Startprijs 150 EUR
Draaibank, horlogemaker 2021
Draaibank, horlogemaker

250 EUR

Kassa 2019
Kassa
Startprijs 150 EUR
Tondeldoos, geweer 2013
Tondeldoos, geweer

310 EUR

Frans fonteinsetje 2010
Frans fonteinsetje

450 EUR

Schrijfkistje 2218
Schrijfkistje
Startprijs 140 EUR
Wagenschot 2023
Wagenschot
Startprijs 140 EUR
Tsuba 2367
Tsuba
Startprijs 135 EUR
Tsuba 2366
Tsuba
Startprijs 135 EUR