IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 met floraal decor in goede staat 6x7cm.
Oude lange nerts bontjas, bontweverij "Just" Den Haag in goede staat 130cm.
Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en opengewerkte metalen kap met glas-in-lood bladeren 2e helft 20e eeuw 62xø46cm. Cond.: G
Grote Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en mooie glas-in-lood kap met kraanvogels en waterplanten 2e helft 20e eeuw 70xø45cm. Cond.: G
Twee zeldzame antieke messing wandlampen Art Deco,gemonteerd op marmer, twee kleurig gepatineerd en originele glazen kappen, een kap heeft een barst van zo'n 3 cm, 1 chip van marmer.Cond R\G
Klein antiek Perzisch schild van koper, gegraveerd en plated in goede originele staat 5xø21cm.
Oude 3/4 nerts bontjas gemaakt door Donkerwolde Enschede in goede staat 100cm.
Grote antieke koperen scheepsseinlamp omstreeks 1900, tekst:stuurboord 42x36x36 cm Cond: G
Japans of Chinees 19e eeuwse 3-delige eetset bestaande uit schildpad schedel, 2 benen eetstokjes en mes met schildpad heft 26cm. Cond.: G
Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G