Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tsuba
Startprijs 135 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 met floraal decor in goede staat 6x7cm.

2 Bronzen vaasjes
Startprijs 135 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vaasjes met putti en vergulding ca. 1870, 3-kleurig zwart/goud/brons. In zeer goede originele staat 17xø6,5cm.

Bontjas, lang
Startprijs 130 EUR

Oude lange nerts bontjas, bontweverij "Just" Den Haag in goede staat 130cm.

2 Scheermessen
Startprijs 125 EUR

Antieke scheermessen-set in pallisanderhouten doos, gemerkt Johnson. Messen met bakelieten heften 17,5x3,5x4cm. Cond.: G

Grote Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 125 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en opengewerkte metalen kap met glas-in-lood bladeren 2e helft 20e eeuw 62xø46cm. Cond.: G

Grote Tiffany stijl lamp
Resultaat: 125 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en mooie glas-in-lood kap met kraanvogels en waterplanten 2e helft 20e eeuw 70xø45cm. Cond.: G

Fotoalbum
Startprijs 125 EUR

Album "Artists'Papers Sensitized for Photographic Printing", Dassonville Charcoal Black Projection Papers. Album met diverse foto's op verschillende sorrten papier gedrukt, vermoedelijk destijds ter p...

Bajonet 1874
Startprijs 125 EUR

Bronzen met ijzeren 19e eeuwse bajonet, nr. 87664, 70cm. Cond.: G

Jugendstil wandplaquette
Startprijs 125 EUR

Antieke Jugenstil Wandplaquette omstreeks 1900 met als voorstelling een vrouw bij waterpartij met lelies en zwanen, rondom floraal zweepslag motief. Gemaakt van bronskleurig gepatineerd compositiemeta...

2 Wandlampen
Startprijs 125 EUR

Twee zeldzame antieke messing wandlampen Art Deco,gemonteerd op marmer, twee kleurig gepatineerd en originele glazen kappen, een kap heeft een barst van zo'n 3 cm, 1 chip van marmer.Cond R\G

10 Delen Aziatica
Startprijs 120 EUR

Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G

Perzisch schild
Startprijs 120 EUR

Klein antiek Perzisch schild van koper, gegraveerd en plated in goede originele staat 5xø21cm.

Bijbel
Resultaat: 150 EUR

Gouden Jahrhundertbibel 1997, Katholiek met middeleeuwse voorstellingen en PVC houder in goede staat 8x33x28cm.

Groot mes
Startprijs 120 EUR

Zeer grote Oosterse dolk met gegraveerd lemmet en bronzen met houten heft 20e eeuw (Khukuri) Cond.: G

2 Klapper pistolen
Startprijs 120 EUR

Twee Duitse blikken klapperpistolen in lederen holster, gemerkt D.R.G.M. LODI in goede originele staat 16x11x4cm.

Kogelmaker
Startprijs 120 EUR

Antieke kogelmaker gemaakt van ijzer en messing 21cm. Cond.: G

Bruidsdracht
Startprijs 110 EUR

Oude hoorngesneden Indonesische bruidsdracht (gedetailleerd uitgesneden) 20e eeuw (haardracht) 80x16x16cm. Cond.: G

Bontjas, 3/4
Startprijs 110 EUR

Oude 3/4 nerts bontjas gemaakt door Donkerwolde Enschede in goede staat 100cm.

Scheepslamp, roodkoper
Startprijs 110 EUR

Grote antieke koperen scheepsseinlamp omstreeks 1900, tekst:stuurboord 42x36x36 cm Cond: G

Antiek slot
Startprijs 110 EUR

Slot met originele sleutel 19e eeuw 10x7x8cm. Cond.: G

Eetsetje
Startprijs 110 EUR

Japans of Chinees 19e eeuwse 3-delige eetset bestaande uit schildpad schedel, 2 benen eetstokjes en mes met schildpad heft 26cm. Cond.: G

2-Delige scheerset
Startprijs 110 EUR

Tweedelige antieke scheerset in origineel kistje "T.R. Cadman + Sons Sheffield England" met heft van imitatie-ivoor 18x7x2,5cm. Cond.: G

Microscoop
Resultaat: 160 EUR

Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G

4 Delen Egypte
Startprijs 100 EUR

Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G