Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen mandje 5539
Kristallen mandje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Delen glaswerk 5541
3 Delen glaswerk

Resultaat:

30 EUR

2 Kristallen karaffen 5543
2 Kristallen karaffen
Startprijs 30 EUR
13 Kristallen schalen 5546
13 Kristallen schalen
Startprijs 30 EUR
Diverse glazen, slingereffect 5551
Diverse glazen, slingereffect
Startprijs 30 EUR
Verkocht
8 Mondgeblazen glazen 5558
8 Mondgeblazen glazen

Resultaat:

30 EUR

Limonadekan met glazen 5566
Limonadekan met glazen
Startprijs 30 EUR
3 Delen glas 5578
3 Delen glas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Glas in lood venster 5586
Glas in lood venster

Resultaat:

45 EUR

Vaas 5520
Vaas
Startprijs 35 EUR
5 Delen kristal 5545
5 Delen kristal
Startprijs 35 EUR
Verkocht
15 Delen kristal 5549
15 Delen kristal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Delen antiek glas 5550
4 Delen antiek glas

Resultaat:

35 EUR

3 Delen Boheems glas 5555
3 Delen Boheems glas
Startprijs 35 EUR
10 Roemers, noppenglazen 5556
10 Roemers, noppenglazen
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2 Delen glaswerk 5567
2 Delen glaswerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
5 Delen Swarovski 5571
5 Delen Swarovski

Resultaat:

50 EUR

Karaf met glaasjes + dienblad 5579
Karaf met glaasjes + dienblad
Startprijs 35 EUR
Grote bokaal + glas 5601
Grote bokaal + glas
Startprijs 35 EUR
Verkocht
3 Delen Boheems glas 5522
3 Delen Boheems glas

Resultaat:

240 EUR

4 Karaffen 5532
4 Karaffen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Swarovski hond 5533
Swarovski hond

Resultaat:

65 EUR

2 Karaffen + fles 5538
2 Karaffen + fles
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Delen glas, 19e eeuw 5540
2 Delen glas, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR