Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.
Twee Art Deco glazen schalen ca. 1930 met bruin gemarmerd effect: 1x grote schaal met los voetstuk (voetstuk heeft chips) ø34cm. en 1x bonbonschaal ø17cm. Cond.: R-G
Jugendstil glazen vaas ca. 1900 in compositie metalen houder (bovenrand chip) 22cm. Cond.: R
Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G
Acht wijnrode glazen (4x kristal en 4x glas), 20e eeuw 16-22cm. Cond.: G
Twee zware kristallen geslepen schenkkannen 20e eeuw in goede staat 26-29cm.
Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G
twee delen 19e eeuws glaswerk, 1 karaf met ribben circa 1800, 1 gegraveerd drankreservoir met kraan. 35-50 cm. Cond:G
Twee kristallen karaffen en 1 antieke stopfles (glas) met gouddecor 23-32cm. (1 stop kristallen karaf kapot) Cond.: R-G
Swarovski hond gemaakt in helder kristal met grote facetten, zilverkleurige halsband met kristalsteentje 11,5x13x5cm. inclusief display met spiegel Cond.: G
Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G
Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G
Antieke glazen 8-delige karafset bestaande uit: 1 glazen tablet, 6 glazen en een karaf ca. 1920 (chip karaf), 21xø22cm. Cond.: G
Vij delen Swarovski kristal: 1x harp (uitgave 1992) behorend bij het thema "Kristalmelodie" 10,2cm., 1x tafelbel met gematteerde bloemen ca. 11cm., 1x kristallen figuur met golfen, 1x roze gekleurde k...
Twee delen glaswerk ca. 1900: 1x lichtblauw geschulpte schaal met messing voet en 1x robijnrode dekselpot met messing armaturen en figurenvoorstelling op deksel 12-25cm. Cond.: G
Kavel van 10 oude groenglazen Roemers met noppen, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (gegraveerd), 2 soorten 14-18cm. Cond.: R-G
Vier delen Boheems glaswerk 20e eeuw: 1x kristallen karaf met kastelendecor, gegraveerd, 1x geslepen groen kristallen vaas met floraal decor, 1x tablet gesigneerd Carly ca. 1900 Jugendstil en 1x table...
Vier delen antiek glas ca. 1880 met groen glas en witte figurendecors (minimale chips) 8-14cm. Cond.: R-G
Kavel met 15 delen facetgeslepen kristal 20e eeuw: 2x ovaalvormige schalen en 13 fruitschalen (chips mogelijk) 15-28cm. Cond.: R-G
Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Oude violet glazen vaas met groen iriserende platina +\- 1920 in goede staat, 25 cm.Cond:G
Groot cassis-kleurig glas-in-lood venster 19e-20e eeuw (1 ruitglazen venster is gebroken) 80x50cm.