Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.
Groot antiek Chinese ivoren Geisha met lotusbloemen op houten sokkel. 35cm Cond:G
Chinees ivoren slapende Chinees 18e-19e eeuw, gesigneerd en van prachtige kwaliteit 13x9x7,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren Okimono, Chinese vrouw met kind en trompet op houten sokkel. 18cm Cond:G
Grote antieke Chinese ivoren visser ca. 1900 of ouder, mooie kwaliteit 26cm. Cond.: G
Drie antieke ivoren figuren: 1x visser met karper, 1x man met bamboe en 1x hoogwaardigheidsbekleder 10-15cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G
Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G
Drie antieke Chinese ivoren figuren, gesigneerd 19e eeuw: 1x Chinese man met karper en kraanvogels, 1x man met zwaard en perkament en 1x Chinese hoogwaardigheidsbekleder met originele beschildering 6-...
Twee antieke ivoren lachende figuren ca. 1900 (gesigneerd) van een man en een vrouw, China of Japan 10-11cm. Cond.: G
Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G
Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Christie en INRI. In goede originele staat 46cm.
Antiek Chinees beeld van hout en been, voorstellend een Chinese man met fakkel en korf 25cm. Cond.: G
Chinees ivoren figuur 19e eeuw, voorstellend een man met baard op houten bankje met voorwerp in zijn hand. 11cm Cond:G
Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.
Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Kavel met 7 Oosterse figuren: 5x antiek ivoor China etc., 1x benen antieke boedha en 1x keramieken Chinees 7-16cm. Cond.: G
Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G
Antieke ivoren ceremoniezwaard met monogram ca. 1880 in goede staat 65cm.
Kavel divers 18e-19e eeuws ivoor met o.a: 1x engel met kind (1 vleugel mist, 1 been mist en 1 vinger af), 1x koets met ruiter en 2 ossen (beschadigd), 1x herenbuste en 1x dekseldoos (knop beschadigd) ...
Grote Japanse of Chinese monnik ca. 1900 op houten console in goede staat 19cm.