Veertien ivoren sieraden o.a: halskettingen en ringen (Oosters) 3-42cm. Cond.: G
Kavel met 12 ivoren beeldjes o.a: messenleggers, pionnen, beeldjes 5-11cm. Cond.: G
Twee grote antieke ivoren krokodillen (1 bek gerestaureerd) 38-44cm. Cond.: R-G
Twee grote bewerkte antieke ivoren slagtanden met decor van korkodil en olifanten. Licht beschadigd, spanningscheuren 70-76cm. Cond.: R-G
Antieke ivoren man met kleine olifant tussen zijn benen 27cm. Cond.: G
Vijf antieke ivoren figuren: 3x moederolifant met jong 2n 2x losse olifant 3-12cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren neushoorn op tropisch houten sokkel (1 poot en staart gelijmd) 10x19x6cm. Cond.: R
Twee oude Japanse been gesneden keizer en keizerin 20e eeuw 32-34cm. Cond.: G
Kavel met 7 antieke ivoren figuren van dieren (2 geweien beschadigd) 4-7cm. Cond.: R-G
Antieke bewerkte ivoren slagtand met decor van krokodil en olifanten (2 slurven licht beschadigd) 53cm. Cond.: R-G
Twee Chinese figuren 2e helft 20e eeuw van imitatie-ivoor: 1x figurengroep en 1x netsuke 5-8cm. Cond.: R-G
Twee antieke ivoren handvaten met schroefdraad (parasol) 16-23cm. Cond.: G