Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Ingelegde eiken kist 4003
Ingelegde eiken kist
Startprijs 500 EUR
Biedermeier kastje 4037
Biedermeier kastje
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Eikenhouten kabinet 4047
Eikenhouten kabinet

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
.Kabinet 4039
.Kabinet

Resultaat:

800 EUR

Duitse barokkast 4028
Duitse barokkast
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zuid Duitse beschilderde kast 4012
Zuid Duitse beschilderde kast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Barok commode 4002
Barok commode

Resultaat:

950 EUR

Miniatuur commode 4074
Miniatuur commode
Startprijs 425 EUR
Kersenhouten hoekkast 4258
Kersenhouten hoekkast
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Eiken tweedeurs kast 4210
Eiken tweedeurs kast

Resultaat:

400 EUR

Rolbureau 4005
Rolbureau
Startprijs 400 EUR
Engels wortelnoten bureau 4083
Engels wortelnoten bureau
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Bank, snijwerk 4128
Bank, snijwerk

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Beschilderde barok kast 4105
Beschilderde barok kast

Resultaat:

700 EUR

Naaitafel 4085
Naaitafel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Preekstoel 4060
Preekstoel

Resultaat:

360 EUR

Engels kabinet 4054
Engels kabinet
Startprijs 350 EUR
Tafel + 2 bankjes 4046
Tafel + 2 bankjes
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Italiaanse glaskast 4034
Italiaanse glaskast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Commode 4021
Commode

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Beschilderde kast, 2-deurs 4014
Beschilderde kast, 2-deurs

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4016
Vitrinekast

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
8 Stoelen 4189
8 Stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken baluster tafel 4167
Eiken baluster tafel

Resultaat:

300 EUR