Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78
Kleine 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde en geribbelde lijsten. Bevat lades en binnenin legplanken. Drie gesneden leeuwenkoppen in de kop van de kast 194x120x62cm. Cond.: G
Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G
Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.
Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.
Duitse gerestaureerde 19e eeuwse grenenhouten melkkast met panelen en schuine klep. In goede originele staat 205x110x56cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Duitse essenhouten 19e eeuwse Biedermeier sofa ca. 1830 in goede originele staat 217x76x105
Bijzonder groot Duits DEanziger barok dressoir ca. 1880 met barok panelen, gedraaide zuilen, lades en uitschuifbare buffetplanken. In goede originele staat 102x70x250cm. Cond.: G
Duitse kersenhout fineer Biedermeier 4-laden commode met origineel beslag in goede staat 105,5x55x93
Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 86x75x284
Prachtige 19e eeuwse Engelse kleerkast met 4 lades en 3 deuren (1 spiegeldeur). kast is uitneembaar en in zeer goede staat 67x160x215cm.
Duitse notenhouten fineer Grunderzeit Buffet omstreeks 1880 in goede originele staat.(3delig)205x145x75cm Cond:G
Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse kerkelijke wandkastjes in originele kleuren. Gemaakt van hout, bewerkt met kronen en rozetten (overschilderingen) 52x60x25cm. Cond.: G
Zes oude Neo-barok eikenhouten stoelen 20e eeuw in goede staat 108x47x47
Eikenhouten landelijke keukenkast 20e eeuw met lades en deuren en uitstekende panelen. Cond:G 224x202x46
Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5
Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G
Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Originele Duitse kersenhouten fineer Biedermeijer tafel omstreeks 1830. Cond:G 46x44x78
Antiek Louis Seize wandkastje in halve-maan vorm met 2 roldeurtjes en 2 lades. Mahoniefineer, schades aan fineer en lijsten 82x80x40cm. Cond.: R
Twee lederen kuipstoelen met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw Cond.: G