Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy Bord, gesigneerd, in goede staat met bloemenvorm.4x22,5cm. Cond:G
Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnerand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R
Oude Meissen porseleinen figuur ca. 1930 - 1950, voorstellend een mees 8x10x4cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen Lorenz Hutschenreuther roofvogel, gesigneerd K. Tutter in zeer goede staat 43,5x22x19cm. Cond.: G
Meissen Weiss porseleinen Duitse knobbelvaas 2e helft 20e eeuw, geinspireerd naar Chinees voorbeeld 20xø12cm. Cond.: G
Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G
Twee Duitse bisquit porseleinen Jugendstil figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje op stoel (meisje chip schoen en jongen mist vingers), genummerd en in redelijke staat 19cm.
Drie delen 19e eeuws Duits porselein: 1x 19e eeuwse Alt-Haldensleben, handbeschilderd sierbord (haarscheur) met 6 landschapsdecors (Neuwied, Altwied, etc.), 1x 19e eeuws Alt-Haldensleben opengewerkte ...
6 antieke Duitse keramieken Wallendorf kop en schotels gemerkt W 1764 Thüringen met floraal decor in goede staat. 6-15 cm.Cond:G
2 Duitse porseleinen Fürstenberg vazen in biedermeijer stijl 20e eeuw floraal en goud decor.24x13 cm Cond:G
Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G
Duits Arzberg porseleinen servies, wit met goud bestaande uit:4 vleesschaaltjes, 10 diepe borden, 10 ontbijtborden, 10 grote borden, 1 botervloot, 1 koffiepot, 1 theepot, 2 dekselschalen, 2 vleesschot...
meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G
Drie delen oud/antiek Duits aardewerk: 1x grote 19e eeuwse voorraadkruik, 1x grote schaal 20e eeuw, gemerkt "R" en 1x theelicht 20e eeuw 15-46cm. Cond.: G
Duitse keramieken 18e-19e bierpul met tinnen deksel en bodemomranding. Voorstelling van kerk. Haarlijnen op bodem en barst in keramiek aan voorkant 24cm. Cond.: R
Drie delen oud Duits keramiek: 1x moeder met kind, gesigneerd C. Jungblüt ca. 1930, 1x klei-figuur van een dame, geglazuurd en beschilderd en 1x klei-figuur van een dame met hoed (kaarskandelaar), geg...
Kavel met twee Herend porseleinen borden en 1 Duitse KPM porseleinen dekseldoos met gezicht 2e helft 20e eeuw 7-25cm. Cond.: G
Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een edele heer aan barok-ballustrade ca. 1900, genummerd (mogelijk chip aan hoed) 18x16x8cm. Cond.: R-G
Drie delen olud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West German...
5 oude antieke bierpullen en klepkan ca 1900-1930, 1 bierpul oud delft, een glazen bierpul, terracotta ca 1900 met bloemdecor, een schenkdekselkan bruin-groen glazuur en een porseleinen kan met voorst...
2 delen oud Duits porselein 20e eeuw.1 KPM vaas, een dekselpot +\- 1930 floraal en goud decor gemerkt S.1121. 26-32 cm. Cond:G
Twee Duits porseleinen melkkannen: 1x Meissen ca. 1930 met floraal- en gouddecor (handbeschilderd) en 1x KPM ca. 1930 met roze ronzendecor (tuit gerestaureerd en roos deksel gelijmd) 11,5-13cm. Cond.:...
Twee delen Meissen porselein ca. 1900 (Knauf): 1x grote vleesschaal met blauwe geschulpte rand en 1x bord met blauwe geschulpte rand 23-48cm. Cond.: G
Vijf handbeschilderde gebaksborden MPM "Meissen Porzellan Malerei" Saxonia met diverse decors en gouddecor (draken en flora) in doos Cond.: G
Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.
Twee delen Duits porselein: 1x ijsvogel Kaiser Germany , handbeschilderd G.P 13x15x12cm. en 1x Art Deco stijl kaarskandelaar, spechtsbrunn met gouddecor 17xø23cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen siervaas, Kaiser Germany decor Largo - K. Nossek. Handbeschilderd met paradijsvogels, magnolia's en gouddecor 65xø32cm. Cond.: G
Zeldzaam Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Phoenix met decor van bloemen en papegaaien bestaande uit: koffiekan, theekan, roomstel, 5 eierdoppen, 9 borden, 15 kopjes, 9 schotels, taartschaal, bo...
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G
Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G
Twee grote porseleinen dekselvazen naar F. Bouchet 1754, met figuren,landschap en gouddecor. 20e eeuw. 41x16 Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met decor van figuren in tuin met kraanvogels (gesigneerd). beide vazen minimale chip kraag, H.: 47cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse imari porseleinen kop & schotels ca. 1800 (1 schotel met haarlijn) 4xø9,5cm. Cond.: R-G
Twee antieke Fayence deksel-amfora's, gemerkt Gien (vermoedelijk Frankrijk): 1x beschadigd en gelijmd, 1x voet gelijmd, 42cm. Cond.: M
Drie 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G
Imari porseleinen 19e eeuws bord met floraal- en gouddecor in goede staat met geschulpte rand ø30cm.
Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R
Grote 19e eeuwse imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met decor van dansende figuren, geisha en flora 30,5xø14cm. Cond.: G
Grote keramieken roofvogel op rots ca. 1900 van Amphora (Czecho-Slovakia, nr. 8281 43). In zeer goede staat 40x17x33cm.
Grote Royal Copenhagen porseleinen vos, genummerd 437 in goede staat 27cm.
4 oude tarracotta figuren ca 1900 deze zijn pas later blauw gekleurd, man met vat, man met kool, man met mand(hoed beschadigd) man met regenjas(hoed beschadigd) Cond: R\G
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M
Grote DUitse Hutschenreuther porseleinen leeuw in goede staat 16x27x7cm.
4- 19e eeuwse handbeschilderde figuren met gouddecor, een dame met hoed, dame zonder hoed (arm eraf)dame met een roze jas(middel gelijmd) en een man met hoed, 19-20 cm Cond: R\G
4 porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R