Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm
oude antieke Chinees porseleinen vaas gesigneerd, met wit glazuur, Kang Xy gemerkt. Cond:G 21x9cm.
Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom meerkleurige figurendecor, omstreeks 1900.Cond:G 22,5x20 cm
Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900, met lotusbloem, bamboe en vogeldecor, fijne beschildering en gesigneerd.30,5x17,8 cm. Cond:G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnerand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.
twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G
Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R
Drie grote zeldzame 18e eeuws Delftse borden met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Drie Antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met florale emaille decors, 18e en 19e eeuw.Cond:G
Oude Meissen porseleinen putti met schep en zeis 2e helft 20e eeuw (bovenste gedeelte steel mist) 9cm. Cond.: R
Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G
Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G
2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal decor (2 kopjes met haarscheur, 1 kopje met chip) 7xø13cm. Cond.: R-G
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette getiteld: "Die Schäferin nach Hofner handgemahlt", gemerkt met G en kroon en '97, 35x25cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met gouddecor en floraaldecor. 21x28,5x14,5 Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met florale decors, gesigneerd. (Binnenrand voet heeft chip), H.: 41,8cm. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen Quan Yin, blanc de chine 18e-19e eeuw (1x gelijmd en 1x oude haarlijn) 20-21cm. Cond.: R
Oud Meissen porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een putti met jurk en hoed in goede staat 9cm.
Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G
Groot kavel van 2 soorten 19e eeuwse Hollandse wandtegels: 39 blauwe vaastegels (snkele beschadigd) en 45 mangaankleurige vaastegels (enkele beschadigd) 13x13cm. Cond.: R_G
Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G
Grote Italiaanse keramieken panter met jong, gesigneerd Ronzan-of Bonzan. 51x22x23 Cond:G
17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Wan Li kom.binnenkant gedecoreerd met coulissen en vogels (minimale randglazuur schade, en haarlijn in bodem) 5x14,5 cm Cond: R
Grote oude porseleinen Lorenz Hutschenreuther roofvogel, gesigneerd K. Tutter in zeer goede staat 43,5x22x19cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws Duits porselein: 1x 19e eeuwse Alt-Haldensleben, handbeschilderd sierbord (haarscheur) met 6 landschapsdecors (Neuwied, Altwied, etc.), 1x 19e eeuws Alt-Haldensleben opengewerkte ...
Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.
Zes geschulpte keramieken Calvari bordjes 18e-19e eeuw (kruiziging Jezus), handbeschilderd (2 bordejes met minimale randschades), ø16,5cm. Cond.: G
Drie grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø30-ø32cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 13xø10cm. Cond.: G
3 -Delig Frans porseleinen kaststel met florale decors en Frans wapen decor chateau de Versailles (20e eeuw), 1 ronde dekselvaas, twee hoekige dekselpotten. 31-43 cm, Cond: G
Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R
Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø31cm. Cond.: G
Oude Meissen porseleinen figuur ca. 1930 - 1950, voorstellend een mees 8x10x4cm. Cond.: G
meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G
Grote keramieken roofvogel op rots ca. 1900 van Amphora (Czecho-Slovakia, nr. 8281 43). In zeer goede staat 40x17x33cm.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met Foo honden, goud, en florale decors. 31,5x13 Cond:G
Zes 18e-19e eeuwse Chinese schaaltjes met voorstellingen van figuren inb tuin (3x goed, 3x beschadigd) ø9cm. Cond.: R
5 delen chinees imari 18e en 19e eeuw, een gesigneerde grote kom met haarlijn, 18e eeuw.een kop en schotel 18e eeuw, een losse schotel, een kop en schotel en nog een losse schotel met chip.
6-23 cm.C...
Twee grote porseleinen dekselvazen naar F. Bouchet 1754, met figuren,landschap en gouddecor. 20e eeuw. 41x16 Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met decor van figuren in tuin met kraanvogels (gesigneerd). beide vazen minimale chip kraag, H.: 47cm. Cond.: R-G
Drie oude Duits porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee reigers van Hutschenreuther Selb, gesigneerd W. H. Achziger, 1x Rosenthal woerd Selb., gesigneerd C., 1x twee flamingo's Hutschenreuther Selb "H. ...
Kavel van 46 oude/antieke Hollandse wandtegels: 42x 18e-19e eeuwse mangaankleurige tegels met floraal decor (beschadigingen), 1x religieuze tegel 18e eeuw (beschadigingen), 1x landschapstegel 18e eeuw...
Zeer grote keramieken olifant van Goebel, waarschijnlijk ca. 1930 Duitsland in goede staat 46x41x27cm.
Oud Wedgewood keramieken servies met Etruria en Windsor decor. 74 delen waaronder kopjes,schotels, melkkan, grote schaal, borden, soepkommen, schalen en schaaltjes (minimale chips mogelijk. Cond:G 8-3...
Twee zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvazen met rondom landschap met figurendecor en Foohonden op het deksel (gesigneerd). Bovenranden vazen beschadigd en naderhand gelijmd 23...
Zeldzaam Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Phoenix met decor van bloemen en papegaaien bestaande uit: koffiekan, theekan, roomstel, 5 eierdoppen, 9 borden, 15 kopjes, 9 schotels, taartschaal, bo...
Grote oude Spaans porseleinen figuur, voorstellend een 19e eeuwse soldaat te paard, gemerkt S. Spain (teugel mogelijk gerestaureerd) 36x25x12cm. Cond.: R-G
Oud Duits Hutschenreuther servies 20e eeuw bestaande uit: 6 grote borden, melkkan, suikerpot, 2x sauskom, 12 soepborden, botervloot, 3 ovale schalen, 4 dessertborden, 3 vierkante schalen, dekselschaal...
Zeer grote 19e eeuwse geschulpte Imari porseleinen schotel met goud en floraal decor, 47cm. Cond:G
Chinees porseleinen 19e eeuws familie roze theeservies met decor van gou en figuren bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 4 kop&schotels (1 schotel met haarscheur) 5-20cm. Cond.: R-G
Baardmankruik met mediallon 16e-17e eeuw (1 medaillon is weg, verder in goede staat) 30xø19cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van flora, goud en vogels in goede staat ø21,2cm.
Oud Deens Royal Copenhagen porseleinen figuur, gemerkt 1233/1107 201 K. Kyhn, voorstellend twee spelende beren 14x13x13cm. Cond.: G
Vier delen oud Duits Dresden porselein 20e eeuw: 1x dekselcoupe met ramskoppen en decor van flora en goud, 1x bonboniere met opgewerkt floraal decor en opengewerkte omranding met gouddecor, 2x petit f...
Twaalf delen 18e en 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. twee Familie Roze kopjes, vier kappucijner twee kop en twee schotel, en drie kop en schotel. 5-12cm Cond:G
Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade 10x14x9,3cm. Cond.: R
Zeven antieke wandtegels 17e-18e eeuw met diverse voorstellingen: 1x tulptegels (goed), 1x ridder te paard (gelijmd), 1x landschap met vee en herder (randschade), 1x putti met lauwerkrans (gelijmd, ge...
6 Hummel figuren van Goebel. 1x jongen zittend bij hek met bloemen in de hand nr 174 1979-1990 11,5cm, 1x groot staand meisje nr 258 1979-1990 13,5cm, 1x meisje met pop 2103\A 1999-2008 9.5cm , 1x mei...
Zes Hummel figuren van Goebel. 1x jongen zittend op berg nr 315 1979-1990 13cm, 1xmeisje met kippen nr 199\0 1979-1990 12cm, 1x meisje met schep 727 1990-1999 9,5cm, 1x meisje met kom nr 629 1990-1999...
Grote Royal Copenhagen porseleinen vos, genummerd 437 in goede staat 27cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse Familie Roze vaas met florale decors op losse console (glazuurschade aan rand vaas) 24xø8cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen miniatuurvaasjes 18e-19e eeuw (set) met rondom landschapsdecor H.: 5cm. (1 chip) Cond.: R-G
Twee 17e en 18e eeuwse Kang Xy kop en schotels, met vogel en bloembak decor. 4,3x10 Cond:G
Duitse keramieken 18e-19e bierpul met tinnen deksel en bodemomranding. Voorstelling van kerk. Haarlijnen op bodem en barst in keramiek aan voorkant 24cm. Cond.: R
Chinees ( Japans) porseleinen 18e eeuws trekpotje met Familie Roze decor met figuren. minimale chip tuit, verder in goede staat 12x14x8,5cm.
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen met florale decors in goede staat 31cm.
Vier Chinees porseleinen borden 18e eeuw: 2x borden met geschulpte rand en decors van figuren in landschap (randschade en haarscheuren), 1x 17e-18e eeuw met decor van tuin en vlinder (goed) en 1x klei...
Grote Japanse satsuma (keramieken) vaas ca. 1900 op gelakte houten sokkel in goede staat 61cm.
Groot 17e-18 eeuws Chinees of Japans bord (gemerkt) met bloemendecor en geschulpte omranding. Haarscheur en lichte randschades ø29cm.
Grote Duitse porseleinen siervaas, Kaiser Germany decor Largo - K. Nossek. Handbeschilderd met paradijsvogels, magnolia's en gouddecor 65xø32cm. Cond.: G
Delftse 6-kantige vaas 18e eeuw (gesigneerd) met ramskop en figurendecor, gemerkt A en DWS (haarlijn, randschade) 24,5cm. Cond.: G
Oude blanc de chine porseleinen tempelleeuw 19e eeuw 19cm. Cond.: G
6 antieke Duitse keramieken Wallendorf kop en schotels gemerkt W 1764 Thüringen met floraal decor in goede staat. 6-15 cm.Cond:G
Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen vazen: 3x imari en 2x kutani met florale decors in goede staat 11,5x20cm.
Antieke Delftse lamp gemaakt van een 18e eeuwse Delfts keramieken vaas (beschadigd) 33cm. Cond.: M
Antiek 9-pas tegeltableau Haags confectie Atelier NV Den Haag Zuid Holland met figurendecor 45x46cm. (beschadigd) Cond.: M
Hummel figuur meisje zittend in de boom met een hondje eronder, 1972-1979 nr 56/3 Cond G 16 cm hoog
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein: 1x knobbelvaasje met landschapsdecor en 1x fluitje in vogelvorm 6-8cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees poseleinen kop en schotels, 1 capucijner kop en schotel , twee kop en schotel met vaasdecor en vlinders.5x13 en 5x11 cm Cond:R\G
Grote DUitse Hutschenreuther porseleinen leeuw in goede staat 16x27x7cm.
Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther figuur, voorstellend een reebok met ree. Gesigneerd K. Tutter (topje gewei mist) 26x36x9cm. Cond.: R
Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...
Vier zeldzame 18e-19e eeuwse Japans/Chinees imari porseleinen kommen, gemerkt en gesigneerd. Decor van flora en goud met geschulpte rand. 1 Kom is gelijmd en heeft haarscheuren in glazuur 6xø17cm. Con...
Twee Engelse of Duitse 18e-19e eeuwse porseleinen figuren (dubbel zwaardteken met S): 1x vrouw en 1x man met kranten (1 duim mist, verder in goede staat) 15-16cm.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en pagode (3x minimale randschade en 2x haarscheur) ø23,5cm. Cond.: R
Oude/antieke Chinese celadon trekpot met cracele glazuur in goede staat 5x14xø11cm.
Porseleinen 19e eeuws 22-delig servies, gemerkt C.T. Altwasser met gouddecor en floraal decor bestaande uit: koffiepot/theepot, koekjespot, suikerpot, melkkan, 9 borden en 9 kop & schotels. Minimale b...
Vijf handbeschilderde gebaksborden MPM "Meissen Porzellan Malerei" Saxonia met diverse decors en gouddecor (draken en flora) in doos Cond.: G