Naar J. van der Laan 20e eeuw, bomschuiten op het strand met figuren, olieverf op paneel 38x29cm. Cond:G
Aris Knikker (1887-1962 Den Haag) boerderij aan het water, olieverf op linnen 31x40cm. Cond: R\G
Arend v.d. Pol, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij schuur 39x38cm. Cond.: G
Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G
Jacob W. Gruyter (Amsterdam 1817 - 1880), olieverf op linnen, vissersboten in de ochtend 42x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1900, romantisch landschap met wandelaar, olieverf op paneel. 24x20cm Cond:G
Twee oude/antieke ikonen, olieverf op paneel: 1x heilige met kruis 18e-19e eeuw (mogelijk Griekenland) 35x28cm. en 1x 20e eeuw met engel en gouddecor 23x36cm. Cond.: G
Ikoon op linnen 19e eeuw (waarschijnlijk Griekenland), olieverf op linnen (verf laat onder iets los), Moeder Gods met gouddecor 41x54cm. Cond.: R