24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Twee tekeningen op papier 18e-19e eeuw: 1x mannelijk naakt (rood potlood) 30x20cm. en 1x paardenhoofd met hoofdtuig 35x29cm. Cond.: G

Stilleven, monogram
Startprijs 90 EUR

Monogram O.M. 1945, olieverf op paneel, bloemstilleven 42x67cm. Cond.: G

Schilderij, L. Meijer
Startprijs 1.500 EUR

Louis Meijer ( 1809 Amsterdam - 1866 Utrecht), olieverf op paneel, strandgezicht met boten en figuren (laat werk) 37x24cm. Cond.: G

Pendant
Startprijs 325 EUR

Monogram onduidelijk (Duitse School 19e eeuw), olieverf op paneel, twee voorstellingen met figuren in de trand van Carl Spitzweg 14,3x9,3cm. Cond>: G

Ronde miniatuur, gouache
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw ø15cm. Cond.: G

Schilderij, Reinicke
Resultaat: 135 EUR

René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, BSW 1924
Startprijs 270 EUR

B.S.W. 1924 (Duitse of Belgische School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap met beek 50x47cm. Cond.: G

Schilderij, bosgezicht
Startprijs 180 EUR

Arthur Brandisch Holte ( 1882 - Engelse School), olieverf op paneel, "A. woodlaw path near miners Bridge N. Wales" 28x38cm. Cond.: G

Stolpe
Resultaat: 135 EUR

Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G