25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Schilderij, Walraven 1007
Schilderij, Walraven
Startprijs 1.750 EUR
Jan te Wierik 1004
Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR
Slavenband GG briljant 6
Slavenband GG briljant
Startprijs 1.750 EUR
H.P. Koekkoek 1009
H.P. Koekkoek

1.800 EUR

Boekenkast 4036
Boekenkast
Startprijs 1.600 EUR
Herman Brood 1018
Herman Brood

1.600 EUR

Hanger GG parel en Briljant 212
Hanger GG parel en Briljant
Startprijs 1.600 EUR
Pors. vaas, blauw/wit 6042
Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR
Ivoren beeld 5802
Ivoren beeld
Startprijs 1.500 EUR
Secretaire 4207
Secretaire
Startprijs 1.500 EUR
Buffetkast 4008
Buffetkast
Startprijs 1.500 EUR
Tafelklok, apart uurwerk 3506
Tafelklok, apart uurwerk
Startprijs 1.500 EUR
Ikoon, Smolenskaja 1092
Ikoon, Smolenskaja
Startprijs 1.500 EUR
Ongesigneerd, 17e eeuw 1020
Ongesigneerd, 17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
Gesig. J. Krachkovsky 1001
Gesig. J. Krachkovsky

1.500 EUR

Omega Horloge GG 184
Omega Horloge GG
Startprijs 1.500 EUR
Plateel vaas 6009
Plateel vaas
Startprijs 1.400 EUR
Mahonie barokkast 4011
Mahonie barokkast

1.400 EUR

Vitrinekast, 2 laden 4005
Vitrinekast, 2 laden
Startprijs 1.400 EUR
ZIlv. doos 22
ZIlv. doos
Startprijs 1.400 EUR
Pendule, negeroïde man 3500
Pendule, negeroïde man

1.900 EUR

Ingelegde vitrine 4010
Ingelegde vitrine
Startprijs 1.250 EUR
Eiken beelden klok 3547
Eiken beelden klok
Startprijs 1.250 EUR
Ikoon, 19e eeuw 1093
Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR