Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gothische kandelaar 2006
Gothische kandelaar

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Haardscherm 2117
Haardscherm

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Staande blaker, 17e-18e eeuw 2009
Staande blaker, 17e-18e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
3 2024
3

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Russisch jachtmes 2025
Russisch jachtmes

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Wortelnoten kistje 2080
Wortelnoten kistje

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
2x Tuindecoratie 2211
2x Tuindecoratie

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bronzen drinkbeker 2037
Bronzen drinkbeker

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Wandlampen 2132
2 Wandlampen

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Lexicon 2008
Lexicon

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen vaasje 2035
Bronzen vaasje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Humidor 2043
Humidor

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Corpus Christie 2098
Antieke Corpus Christie

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Art Deco kandelaar 2099
Art Deco kandelaar

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Antieke buitenlamp 2020
Antieke buitenlamp

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
6 Tinnen borden 2359
6 Tinnen borden

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bronzen vaasje 2038
Bronzen vaasje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Barometer 2241
Barometer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bentheimer bakje 2230
Bentheimer bakje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gietijzeren schotel, Ewald Mataré 2289
Gietijzeren schotel, Ewald Mataré

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Barok kandelaars 2010
2 Barok kandelaars

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kandelaar 2174
Kandelaar

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jugendstil plafondlamp 2016
Jugendstil plafondlamp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Wandlampen, figuren 2019
2 Wandlampen, figuren

Resultaat:

150 EUR