Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bloedkoraal collier 3
Bloedkoraal collier

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Ring 26
Ring

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Armband GG stenen 10
Armband GG stenen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Oorknoppen, opaal/parel 580
Oorknoppen, opaal/parel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Ring GG briljant 658
Ring GG briljant

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Entouragering GG 382
Entouragering GG

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ring GG diamant robijn 157
Ring GG diamant robijn

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Bloedkoraal 61
Bloedkoraal

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Lot goud 438
Lot goud

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ring GG stersaffier 128
Ring GG stersaffier

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zakhorloge, "spillegang" 696
Zakhorloge, "spillegang"

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ring GG briljant 461
Ring GG briljant

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ring, diamant 210
Ring, diamant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jade collier 62
Jade collier

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Speld als kloksleutel 80
Speld als kloksleutel

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Bloedkoraal collier 230
Bloedkoraal collier

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Stel oorknoppen, bloedkoraal 226
Stel oorknoppen, bloedkoraal

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden hanger, bloedkoraal 561
Gouden hanger, bloedkoraal

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Broche GG stenen 132
Broche GG stenen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Biedermeier broche, bloedkoraal 53
Biedermeier broche, bloedkoraal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ring GG briljant 462
Ring GG briljant

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden ring, bloedkoraal 685
Gouden ring, bloedkoraal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hanger GG/RG amethist 693
Hanger GG/RG amethist

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Verguld horloge 179
Verguld horloge

Resultaat:

135 EUR