Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rosenthal serviesje 6063
Rosenthal serviesje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chin. miniatuur porselein 6189
Chin. miniatuur porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Villeroy & Boch servies 6085
Villeroy & Boch servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen Tafelstuk 6278
Porseleinen Tafelstuk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur 6355
Porseleinen figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur 6356
Porseleinen figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Hummel 6208
6x Hummel

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2 Meissen schaaltjes 6072
2 Meissen schaaltjes

Resultaat:

91 EUR

Verkocht
Imari pot 6113
Imari pot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Imari bord 6115
Imari bord

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Sauskom, 18e eeuw 6333
2x Sauskom, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Delen porselein + kom 6187
3 Delen porselein + kom

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Chinese trekpot, 18e eeuw 6039
Chinese trekpot, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Porseleinen kat 6089
Porseleinen kat

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bierpul J.D.V.V. Schedel 6182
Bierpul J.D.V.V. Schedel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wit KPM beeldje 6276
Wit KPM beeldje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
12 Satsuma kop & schotels 6331
12 Satsuma kop & schotels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Chinese borden 6343
2 Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese kom The Nanking cargo 6049
Chinese kom The Nanking cargo

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Wedgwood servies, Moss Rose 6303
Wedgwood servies, Moss Rose

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Vleesschotel Chinees klein 6037
Vleesschotel Chinees klein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
KPM Schaal 6065
KPM Schaal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
6 Delen Kutani 6161
6 Delen Kutani

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, 18e eeuw 6222
Chinese schenkkan, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Chinese dekselpotten 6234
2 Chinese dekselpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Vierkante dekselpotten 6237
2 Vierkante dekselpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
6 Aardewerken beeldjes 6347
6 Aardewerken beeldjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Chinese vaasjes 6381
2 Chinese vaasjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Glansplateel lamp 6168
Glansplateel lamp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
6x Hummel 6207
6x Hummel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
6x Hummel 6209
6x Hummel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
11 Borden, V&B 6320
11 Borden, V&B

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Chinees miniatuur trekpotje 6038
Chinees miniatuur trekpotje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Porselein, spinnewiel 6057
Porselein, spinnewiel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6 Delen porselein 6064
6 Delen porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19 Delen keramiek 6179
19 Delen keramiek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Servies, Lange lijs 6200
Servies, Lange lijs

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pors. tableau 6268
Pors. tableau

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee porseleinen figuren 6283
Twee porseleinen figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wit Chinees beeldje 6290
Wit Chinees beeldje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Chin. trekpotjes 6321
2 Chin. trekpotjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Russisch porselein 6357
3x Russisch porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Divers porselein 6394
Divers porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Delen Duits porselein 6060
2 Delen Duits porselein

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2 Delen moderne kunst 6135
2 Delen moderne kunst

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Porseleinen lamp, groene kap 6086
Porseleinen lamp, groene kap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Sitzendorf vaasjes 6094
2 Sitzendorf vaasjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Snuffbottles 6108
2 Snuffbottles

Resultaat:

50 EUR