Duits 18e eeuws Meissen porseleinen servies (1774 - 1813 Marcolinizeit) met decor van goud en flora, bevat o.a: 1x theebus met zilveren dop (goed), 1x diepe kom (goed), 1x koffiekan (tuit, pot en deks...
Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G
Grote Chinese terracotta figuur uit de han Dynasty B.C. 206-220 AD, voorstellende een wachter met restbeschildering, in goede staat 45cm
Grote oud Duitse Volkstedt Rudolstadt porseleinen figurengroep 20e eeuw, demontabel, wit, met honderden roze bloemen (minimale chip mogelijk) 44x48x28cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G
Grote antieke Chinese terracotta figuur Wei du Nord Dynasty A.D. 386-535, voorstellende een Chinese trommelaar, met expertise) rechter trommelstok gelijmd. 43cm Cond:G
Antieke majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemertk,A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.
Twee zeer grote antieke Duits porseleinen kaarskandelaars met rozendecors en figuren (Gebr. Voigt Sitzendorf nach 1850). 1 Vinger mist, 1 kandelaar mist een blad en minimale beschadigingen bij bloemen...
Antieke Duitse KPM plaquette omstreeks 1900 voorstellende een halfnaakte dame in de natuur, in goede staat 35x24,5cm Cond:G
Grote oude platelen Jugendstil stijl vaas, gemerkt Gouda Zuid Holland 20e eeuw met floraal decor 52xø22cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws met Amsterdams bont decor, in goede originele staat 14x17,5x10ø
Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. \u 1221 \cond:G 33x42x20cm
Gesigneerde oude Chinese yixing theepot met bamboedecor in goede staat 12x19xø13cm.
Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor (minimale chip voet) 11,4x14x9cm. Cond.: G
Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboedecor in goede staat 7,5x14xø9cm. Cond.: G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e 19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Twee antieke terracotta olielampen (waarschijnlijk Zuid Amerikaans, pre Colombiaans), 1x tuit licht beschadigd en 1x chips bovenrand. 13x21xø16cm. en 11x19xø14,5cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse bloempot met vergulde bronzen armaturen en drakendecor (barst in bodem) 33x36xø24cm. Cond.: R
Antieke Chinese Terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C 206-220 A.D voorstellend een wachter met restbeschildering , in goede staat 22cm
Antieke Chinese Teracotta ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 26,7cm Cond:G
Chinees porseleinen diep bord 18e eeuws met prachtig zilveren hengsel in de vorm van gevlochten draad waarop geeiseleerde bloem en blad motieven, 835/000 Grootkeur, Jaarletter U:1854 MT: moeilijk lees...
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.
Chinese keramieken Celadon kom, met lichtgroene glazuur Yuan Dynasty 1279-1368 met expertise 6x15cm Cond:G
Chinees keramieken Celadon kom 14e eeuws, licht groene glazuur Yuan dynasty 1279-1368 met expertise in goede staat 6x15,1cm
Chinees keramieken celadon kom Yuan Dynasty 1279-1368 (bakfout en haarscheur) 6,5x16,3ø Cond:R/G
Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...
Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend oude Chinese man met wandelstok 61cm Cond:G
Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellende een Chinese man (hoogwaardigheidsbekleder, in goede staat 63x5cm
Groot oud Chinees porseleinen figuur , 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend Chinese man met kind, in goede staat 62cm
Kavel van 21 delen 19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (10 complete sets en 1 losse schotel) ca. 1880, gesigneerd. Decor met rood-gouden keizerlijke voorstellingen. 1 Kopje gebarsten en 1 ch...
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw met florale decors, een schotel goed, rest beschadigd, alle kopjes goed 6x13cm Cond:R
Twee antieke Chinees porseleinen klapmuts kommen 16e 17e eeuws, beide met vogel in de natuur decor met geschulpte rand( lichte glazuurschade, 1 haarscheurtje) 4,5x14,3cm 5x 14,8ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Blanc de Chine porseleinen Geisha op lotusbloem met houten console (duim weg, Chips) 53cm Cond:R
Twee zeldzame 17e 18e eeuwse Kang Xy borden met figuur en tuin decor. 21,6cmø Cond:G
Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor, in zeer goede staat 51x43cm
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel(diepblauw) met kustplaatsdecor(bakfout) in zeer goede staat. 47,5x40cm
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met kustplaats decor, in zeer goede staat. 27x20cm
Chinees porseleinen miniatuur trekpotje, 18e eeuws, gemerkt, met bloesemtak decor in goede staat.6x9x4,8ø
Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met Chinese tuin decor, 17-18e eeuws(chip tuit, en randschade deksel) 12x17x10ø Cond: R/G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi vaas met twee afbeeldingen van een Chinese vrouw in tuin (gesigneerd), 20,5xø9,8cm. (chip voet, verder in goede staat)
Kleine antiek Chinese Yixing theepot 19e eeuws of ouder (gemerkt zeer) verfijnd gemaakt, in zeer goede staat 7,5x10,3x6,4ø
Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G
Vier antieke Chinese Kang Xy kop en schotels(gemerkt) 17e en 18e eeuws, twee kop en schotels goed, twee kop en schotels met randschade, 1 kopje minimale chip +/- 5x10,3ø Cond:R/G
Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G
Chinees porseleinen theebus 18e eeuws met zilveren dop voorzien van parelrand, Nederlands gekeurd, 8-hoekig Cond:G 13x9x5,5cm
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met dorpsgezicht in bergendecor, blauw-wit 41,5x21,5ø ca 1900 Cond:G
Vier antieke Chinese Kang Xy schotels met Chinese vrouwen en kind decor, gemerkt 17e en 18e eeuw , 1 goed, 3 lichte randschade 10ø cm Cond:R/G
Grote 18e-19e eeuwse Chinese terracotta vaas met decors van draken en bruine glazuur. Beschadigingen aan voet en bovenrand 40xø20cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi kom met binnenin blauw landschapsdecor, herkomst The Nanking Cargo 7xø14,8cm. Cond.: G
Grote oude Chinese keramieken schaal met craquelee glazuur 20e eeuw met visdecor 9x38ø Cond:G
Duits KPM porseleinen figuur ca. 1930, voorstellend een man met wandelstok 17cm. Cond.: G
Duits KPM porseleinen figuur ca. 1930, voorstellend een officier met wandelstok (stukje zwaard eraf, maar is er wel bij) 17cm. Cond.: R-G
Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.
Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G
Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesshaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G
Oude Thüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M
Oude porseleinen figurengroep onduidelijk gemerkt, familie bij spinnewiel(vinger af) 20e eeuw 23x23x6cm Cond R/G
Twee Engelse antieke porseleinen pijpvaasje, gemerkt Royal Worcester England Rdn 232523 1737. Handbeschilderd met goud en floraal decor 20xø8cm. Cond.: G
Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø
Twee delen oud Duits porselein, een KPM pijpvaas met reiger decor, en Meissen poseleinen dekseldoos omstreeks 1980 met goud-florale decors 10-21cm Cond:G
Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G
Oude Duitse porseleinen figurengroep omstreeks 1900 Hoechst, bakfout in voet, voorstellende druivenplukkers met kind 24x21x21cm Cond:R
Duits Rosenthal Sansourcy porseleinen ontbijtservies bestaande uit:theekan, koffiekan, melk en suiker, 8 kop en schotels 7 ontbijtborden, 8 eierdoppen, botervloot, schaal, en 2 kleinere schalen. 6-36c...
Zes delen oud antiek Duits porselein, grote dekselvaas wit gemerkt Fraureuth, witte sauskom gemerkt KPM omstreeks 1910 (chip) twee presenteerschalen geschulpt met handgrip KPM 1e helft 20e eeuw, en t...
Antieke DUitse KPM porseleinen schaal, letters E.R. en Y.M. Handbeschilderd met floraal decor en vlinders 19e eeuw 32x25x4cm. Cond.: G
Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.
Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Oude Duits porseleinen bonbondekselpot, Hutschenreuther Duitsland met floraal decor en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 15x16ø Cond:G
Tete a Tete moccaservies omstreeks 1930 (chzechoslovakia ) 1 tablet, een melk, suiker, en mocca kan met zilveren deksels, 2 kop en schotels. (deksel moccakan hoort er mogelijk niet bij, past wel) Cond...
Grote wit porseleinen figurengroep 20e eeuw met vele bloemen en figuren, demontalebl en gemerkt Volkstedt Rudolstadt, minimale chip mogelijk, 43x50x28cm Cond:G
Twee oude Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met roze florale decors 2e helft 20e eeuw in goede staat 10-12,5cm.
Groot vooroorlogs porseleinen eetservies, gemerkt Kronach-Bavaria Kronach (Duitsland) met decor van goud en flora bestaande uit o.a: 1x grote vleesschaal, 4x kleine vleesschaal, 2x sauskom, 5x deksels...
Duitse Dresden porseleinen figuur omstreeks 1980, manb en vrouw met damtafel (vingers af, jurk beschadigd) 15x16x12 Cond:R
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Drie oude Franse porseleinen dekseldoosjes met landschappen en floraal decor 4,5x6cm Cond:G
Twee antieke Franse porseleinen dekseldoosjes met geschilderde florale decors (beide gemerkt) 4,5x7,5 Cond:G
Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos, met figuren en florale decors in goede staat 5,5x9.5x6 cm
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met decor van goud en figuren (onduidelijk gemerkt). Beide beschadigd, aan de bladeren bakfout 31x27x15cm. Cond.: R
Imari porseleinen 19e eeuwse scheerbekken met decor van goud en flora (gelijmd en beschadigd) 7xø27cm. Cond.: S
Grote 18e eeuwse Delftse schotel (antiek gekrampt) met Chinees decor(randschade) 34ø Cond:R
Drie oude en antieke Chinese Yixing theepoteen: 1x 19e eeuw, oker met bloesemtak en vogeldecor (deksel beschadigd, gesigneerd), 1x roodbruin ca. 1900 met rondom teksten (gesigneerd) en 1x bruin 2e hel...
Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G
Oud Villeroy en Boch servies, decor Diana, made in Germany SAAR. theepot, 2xmelk en suikerpot, 3 langwerpige vleesschalen, grote ronde schaal, sauskom, soepterrine, dekselschaal, 6 soepborden, 4 kop e...
Oude Italiaanse messing met keramieken tafellamp in Capodimonte stijl met groenglazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø26cm.
Oude Deense Bing en Gröhndal porseleinen figuur, nr. 2037 OK, voorstellend een man en meisje met boek in goede staat 23cm.
Grote zware porseleinen bizon ca. 1900, ongesigneerd 24x32x12cm. Cond.: G
Oude porseleinen Bing en Grohndal kat, nr. 3281 F.G., 19,5cm. Cond.: G
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vrouw, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (stukje vinger weg) 41cm Cond:R/G
Chinees porseleinen figuur 20e eeuw, mogelijk voorstellend twee Chinezen in westerse klededracht, in goede staat 17,5x13x8cm
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M
Twee Duitse antieke porseleinen Sitzendorf Historisme pronkvazen,putti en vissen decor omstreeks 1900 (1vaas stukje af bij krul bovenrand) 22-23 cm Cnd: R/G
Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.