25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Schilderij, Henry Schouten 1005
Schilderij, Henry Schouten
Startprijs 800 EUR
J.C. Vaarberg 1077
J.C. Vaarberg
Startprijs 750 EUR
Schilderij, Kirdrich 1062
Schilderij, Kirdrich
Startprijs 750 EUR
Schilderij, schapen 1052
Schilderij, schapen
Startprijs 750 EUR
W. van Nieuwenhoven 1025
W. van Nieuwenhoven

750 EUR

Schilderij, de Jongere 1044
Schilderij, de Jongere

625 EUR

H.J. Wijngaard 1058
H.J. Wijngaard
Startprijs 700 EUR
Schilderij, omgeving Wouwerman 1029
Schilderij, omgeving Wouwerman
Startprijs 700 EUR
Schilderij, strand Scheveningen 1013
Schilderij, strand Scheveningen
Startprijs 700 EUR
Schilderij kind met hoepel 1027
Schilderij kind met hoepel
Startprijs 675 EUR
Schilderij, Max Carlier 1073
Schilderij, Max Carlier
Startprijs 650 EUR
Henk Dekker, schepen op zee 1061
Henk Dekker, schepen op zee
Startprijs 650 EUR
Schilderij, G. Salvi 1038
Schilderij, G. Salvi
Startprijs 600 EUR
Schilderij, F. Dachling 1010
Schilderij, F. Dachling
Startprijs 600 EUR
Nicolaas Bastert 1002
Nicolaas Bastert

650 EUR

Schilderij, dame strand 1124
Schilderij, dame strand
Startprijs 550 EUR
Schilderij, J.G. van Luppen 1069
Schilderij, J.G. van Luppen

550 EUR

Jan te Wierik, paneel 1064
Jan te Wierik, paneel

500 EUR

Aquarel, Steelink 1011
Aquarel, Steelink
Startprijs 500 EUR
Lithografie, vrouw 1136
Lithografie, vrouw
Startprijs 460 EUR
Van Noort, strandgezicht 1421
Van Noort, strandgezicht

550 EUR

Schilderij, Bosboom 1181
Schilderij, Bosboom

500 EUR

Schilderij, E. Lucke 1036
Schilderij, E. Lucke
Startprijs 450 EUR
Van Noort, strandgezicht 1023
Van Noort, strandgezicht

600 EUR