Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Langwerpige doos 148
Langwerpige doos
Startprijs 325 EUR
Zilveren thorapointer 141
Zilveren thorapointer
Startprijs 325 EUR
Zilveren inktstel 64
Zilveren inktstel
Startprijs 325 EUR
Zilveren tafelbel 393
Zilveren tafelbel
Startprijs 320 EUR
Zilveren herenhorloge 629
Zilveren herenhorloge
Startprijs 300 EUR
Bijbel, gouden slot 117
Bijbel, gouden slot
Startprijs 300 EUR
Zilveren knip-koker 66
Zilveren knip-koker
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren brandewijnkom 172
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

280 EUR

Bijbel, 18e eeuw 124
Bijbel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Twee zilveren kandelaars 17
Twee zilveren kandelaars
Startprijs 250 EUR
Zilveren soezenmand 444
Zilveren soezenmand
Startprijs 240 EUR
Bijbel, gouden slot 116
Bijbel, gouden slot
Startprijs 225 EUR
Zilveren theepot 44
Zilveren theepot
Startprijs 225 EUR
Zilveren tabaksdoos 600
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR
Zilveren pijpcomfoor 388
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Zilveren mes, lederen schede 195
Zilveren mes, lederen schede

Resultaat:

190 EUR

Zilveren slabestek 174
Zilveren slabestek
Startprijs 220 EUR
Zilveren tabaksdoos 142
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR
Zilveren visschep 99
Zilveren visschep
Startprijs 220 EUR
Zilveren pijpcomfoor 240
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 200 EUR
Zilveren kandelaar 197
Zilveren kandelaar
Startprijs 200 EUR
Tasbeugel, donker 105
Tasbeugel, donker
Startprijs 200 EUR
Zilveren veegblik en borstel 23
Zilveren veegblik en borstel
Startprijs 200 EUR
Zilveren snuifdoosje 115
Zilveren snuifdoosje
Startprijs 190 EUR