Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Iittala ijseend Oiva Toikka 5547
Iittala ijseend Oiva Toikka

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Iittala Finland vogels 5550
3x Iittala Finland vogels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Iittala Auerhoen, Oiva Toikka 5506
Iittala Auerhoen, Oiva Toikka

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Iittala Finland vogels 5570
3x Iittala Finland vogels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Iittala Finland vogels 5549
2x Iittala Finland vogels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Iittala fazant, Oiva Toikka 5546
Iittala fazant, Oiva Toikka

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren visbestek, 6-persoons 91
Zilveren visbestek, 6-persoons

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Iittala vogel, Oiva Toikka 5507
Iittala vogel, Oiva Toikka

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Iittala Noordse stern (jaarvogel), Oiva Toikka 5545
Iittala Noordse stern (jaarvogel), Oiva Toikka

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Iittala korhoen, 5508
Iittala korhoen,

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Spiegel + Perzische map 2070
Spiegel + Perzische map

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
3x Iittala Finland vogels 5569
3x Iittala Finland vogels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Iittala plevier, Oiva Toikka 5510
Iittala plevier, Oiva Toikka

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Halve maan tafeltje 4096
Halve maan tafeltje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren boerenjongens lepel 590
Zilveren boerenjongens lepel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren 4-delig koffieservies 465
Zilveren 4-delig koffieservies

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke opaline bolvaasjes 5620
Antieke opaline bolvaasjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4x Kosta Boda, B. Vallien 5588
4x Kosta Boda, B. Vallien

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Iittala vogel, Oiva Toikka 5548
Iittala vogel, Oiva Toikka

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Iittala duif (jaarvogel), Oiva Toikka 5509
Iittala duif (jaarvogel), Oiva Toikka

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Betaaltafel, 18e eeuw 4017
Betaaltafel, 18e eeuw

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Pendule met beeld 3653
Pendule met beeld

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Hoeden in doos 2310
2 Hoeden in doos

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Divers linnen 2158
Divers linnen

Resultaat:

70 EUR