Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Halve maan tafeltje 4096
Halve maan tafeltje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Betaaltafel, 18e eeuw 4017
Betaaltafel, 18e eeuw

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Petit point stoeltje 4291
Petit point stoeltje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Eikenhouten theekastje 4242
Eikenhouten theekastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese houtgesneden tafel 4218
Chinese houtgesneden tafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Mahonie bijzettafeltje 4146
Mahonie bijzettafeltje

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
3-Delige mini-set 4135
3-Delige mini-set

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken hangoortafel 4102
Eiken hangoortafel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Hollandse kussenkast, stijlmeubel 4078
Hollandse kussenkast, stijlmeubel

Resultaat:

475 EUR

Antieke tafel 4292
Antieke tafel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
4 Stoelen 4288
4 Stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken kist 4275
Eiken kist

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bureau Willem III 4266
Bureau Willem III

Resultaat:

160 EUR

Pallisander naaitafel 4264
Pallisander naaitafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Kist 4259
Kist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Voetenbankje 4235
Voetenbankje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lederen stoel 4229
Lederen stoel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lederen stoel 4228
Lederen stoel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lederen stoel 4227
Lederen stoel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lederen stoel 4226
Lederen stoel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok secretaire 4197
Wortelnoten barok secretaire

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke bijzettafel 4181
Antieke bijzettafel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Voltaire 4164
Voltaire

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Spiegel console 4162
Spiegel console

Resultaat:

100 EUR