Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos voetbalbeeldjes EK 1988
Resultaat: 40 EUR

Twaalf gegoten voetbalbeelden, Nederlands elftal 1988 10-40cm Cond:G

Schilderij, vrouw leest boek
Startprijs 60 EUR

Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G

Bruno Bruni
Resultaat: 30 EUR

Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G

Kabinet
Startprijs 450 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Tweeluik, onduidelijk
Startprijs 80 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

Bad
Startprijs 100 EUR

Antiek wit geemailleerde badkuip op poten, in goede staat 57x166x72cm Cond:G

Bontjas (Blaufuchs)
Resultaat: 110 EUR

Oude bontjas, poolvos, korte jas76cm Cond:G

Mahonie eettafel
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten Engelse Regecy stijl uittrektafel 2e helft 20e eeuw met messing beslag 77x168x92cm. (uitgetrokken: 77x278x92cm.) Cond.: G

Chinees etagere kastje
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese etagekast met diverse hoogteverschillen 20e eeuw 67x45,5x14cm. Cond.: G

5 Zandstenen poeren
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke zandstenen poeren 19e eeuw 36-38cm. Cond.: R-G

5 Cakebakvormen
Startprijs 25 EUR

Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G

Bonheur Hollands
Startprijs 500 EUR

Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm

Landkaart Middelburg
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G

Eiken kastje
Resultaat: 100 EUR

Hollands eikenhouten 2-deurs kastje 17e-18e eeuws, met poortpanelen 85x118x46cm Cond:G

A. Seluk
Resultaat: 60 EUR

A. Seluk 1989, olieverf op linnen, stilleven 80x80cm. Cond.: G

Malachiet schaal
Resultaat: 45 EUR

Schaal gemaakt uit malachiet, 11x9x4 cm, ca 680 gr.

2 Vergulde kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G

Eiken dekenkist
Resultaat: 110 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.

Eikenhouten 1-deurs vitrinekast
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm

Bronzen lampenvoet
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G

Mahonie secretaire
Startprijs 400 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M

Schilderij, H.J. Melcher Tilmes
Resultaat: 320 EUR

Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Nico Vrielink, portret van Jeane 2007
Startprijs 1.000 EUR

Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G