Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Jugendstil hanglamp 2032
Grote Jugendstil hanglamp
Startprijs 200 EUR
2 Bronzen wandlampen 2034
2 Bronzen wandlampen
Startprijs 60 EUR
Barometer in messing bewerkte kast 2035
Barometer in messing bewerkte kast
Startprijs 90 EUR
Heilig kruis 2037
Heilig kruis
Startprijs 100 EUR
Houten lamp met putti 2039
Houten lamp met putti
Startprijs 90 EUR
Kraantjeskan, 19e eeuw 2040
Kraantjeskan, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
2 Kluwenhouders 2043
2 Kluwenhouders
Startprijs 90 EUR
Russisch reisikoon 2044
Russisch reisikoon
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Luchtdrukmeter 2045
Luchtdrukmeter

Resultaat:

70 EUR

Design lamp, Tony Cordero Sibilla 2046
Design lamp, Tony Cordero Sibilla
Startprijs 250 EUR
Gietijzeren bloemtafeltje ca. 1880 2047
Gietijzeren bloemtafeltje ca. 1880
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Samac beeldje met thermometer 2048
Samac beeldje met thermometer

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lampje met vrouwe justitia 2050
Lampje met vrouwe justitia

Resultaat:

75 EUR

Jugendstil inktstel, 3 uilen 2051
Jugendstil inktstel, 3 uilen
Startprijs 250 EUR
2 Barok kandelaren 2053
2 Barok kandelaren
Startprijs 120 EUR
2 Kandelaren, 19e eeuw 2055
2 Kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Art Deco lamp met beeld 2056
Art Deco lamp met beeld
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Art Nouveau schaal 2057
Art Nouveau schaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Grote vazen, J.S. 2058
2 Grote vazen, J.S.

Resultaat:

125 EUR

Bronzen Jugendstil schaaltje 2059
Bronzen Jugendstil schaaltje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Messing etageretafeltje 2060
Messing etageretafeltje

Resultaat:

100 EUR

Messing etageretafeltje, vierkant 2061
Messing etageretafeltje, vierkant
Startprijs 50 EUR
Verkocht
10 Delen design, ijzer 2062
10 Delen design, ijzer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Foto lijstje 2064
Foto lijstje

Resultaat:

30 EUR