Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Frans servies, J. Petie 6000
Frans servies, J. Petie

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
3 Grote Kang Xi borden 6001
3 Grote Kang Xi borden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Grote Imari borden 6002
2 Grote Imari borden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Yixing potje, krekel 6003
Yixing potje, krekel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Groot Imari bord 6004
Groot Imari bord

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
6 Chinese borden, 18e eeuw 6005
6 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
4 Delen Chinees met zilver 6006
4 Delen Chinees met zilver

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kang Xi Ghendi, 17e-18e eeuw 6007
Kang Xi Ghendi, 17e-18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Kang Xi dekselpot 6008
Kang Xi dekselpot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Grote Imari dekselvaas 6009
Grote Imari dekselvaas

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Divers Chinees porselein 6010
Divers Chinees porselein

Resultaat:

850 EUR

Majolica bloemenzuil met pot 6011
Majolica bloemenzuil met pot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Wandplaat, Delfts blauw 6012
Wandplaat, Delfts blauw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Tegel 6013
Tegel

Resultaat:

300 EUR

Aardewerken vaas, W.C. Brouwer 6014
Aardewerken vaas, W.C. Brouwer
Startprijs 150 EUR
Terracotta schenkkan, Khurvin 6015
Terracotta schenkkan, Khurvin
Startprijs 300 EUR
Yixing potje, Foo-honden 6016
Yixing potje, Foo-honden
Startprijs 500 EUR
Aardewerken hond, Wenen 6017
Aardewerken hond, Wenen
Startprijs 300 EUR
Grote porseleinen tijger 6018
Grote porseleinen tijger
Startprijs 350 EUR
Tegeltableau 6019
Tegeltableau
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote terracotta olifant 6020
Grote terracotta olifant

Resultaat:

200 EUR

Grote Duitse schaal met wapens 6021
Grote Duitse schaal met wapens
Startprijs 220 EUR
Groot wandbord met ruiter 6022
Groot wandbord met ruiter
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Delftse knobbelvaas 6023
Delftse knobbelvaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Chinese hengselschalen, zilver 6024
2 Chinese hengselschalen, zilver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Urn uit 1300 gevonden bij Deventer 6025
Urn uit 1300 gevonden bij Deventer

Resultaat:

275 EUR

Grote Fam Rose pot met draken 6026
Grote Fam Rose pot met draken
Startprijs 4.000 EUR
Verkocht
3 Aardewerken schalen 6027
3 Aardewerken schalen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Vazen met Foohond en figuren 6028
2 Vazen met Foohond en figuren

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Chinese schotel 6029
Chinese schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 19e eeuw 6030
3 Chinese borden, 19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

2 Antieke Chinese gemberpotten 6031
2 Antieke Chinese gemberpotten
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 6032
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

200 EUR

Grote blauwe schotel 6033
Grote blauwe schotel
Startprijs 200 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6034
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Kapitale Chinese dekselvaas, 19e eeuw 6035
Kapitale Chinese dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Chinese borden, 18e eeuw 6036
6 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wanli schotel 6037
Wanli schotel

Resultaat:

135 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6038
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
6 Delen Chinees porselein, ca. 18e eeuw 6039
6 Delen Chinees porselein, ca. 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese tegel, landschapsdecor 6040
Chinese tegel, landschapsdecor

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 18e eeuw 6041
2 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

2 Kop & Schotels 18e eeuw 6042
2 Kop & Schotels 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Grote Chinese vaas, 19e eeuw 6043
Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Antieke Chinese beelden 6044
Antieke Chinese beelden
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese vaas, 19e eeuw 6045
Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Yixing trekpotje, 19e eeuw 6046
Yixing trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
4 Chinese borden, 18e eeuw 6047
4 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
4 Chinese borden, 18e eeuw 6048
4 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
7 Chinese borden, 18e eeuw 6049
7 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 450 EUR
Peking glazen vaasje 6050
Peking glazen vaasje
Startprijs 170 EUR
Verkocht
2 Porseleinen wandlampen (Sitzendorf/Thüringen) 6051
2 Porseleinen wandlampen (Sitzendorf/Thüringen)

Resultaat:

70 EUR

2 Meissen kopjes 6052
2 Meissen kopjes
Startprijs 60 EUR
4 Delen Meissen 6053
4 Delen Meissen
Startprijs 70 EUR
Handbeschilderde plaquette bloemen 6054
Handbeschilderde plaquette bloemen
Startprijs 120 EUR
Hutschenreuther figurengroep 6055
Hutschenreuther figurengroep
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Vergulde kop & schotels 6056
2 Vergulde kop & schotels

Resultaat:

90 EUR

Porseleinen beeld, dame 6057
Porseleinen beeld, dame
Startprijs 200 EUR
Rosenthal vaas 6058
Rosenthal vaas
Startprijs 60 EUR
Porseleinen panter 6059
Porseleinen panter
Startprijs 650 EUR
4 Delen Hongaars porselein 6060
4 Delen Hongaars porselein
Startprijs 50 EUR
2 Rosenthal vazen 6061
2 Rosenthal vazen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
KPM porseleinen beertje 6062
KPM porseleinen beertje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen zeehond 6063
Porseleinen zeehond

Resultaat:

260 EUR

8 Zwiebelmuster schalen 6064
8 Zwiebelmuster schalen
Startprijs 50 EUR
Bloempot 6065
Bloempot
Startprijs 40 EUR
Meissen vaasje 6066
Meissen vaasje
Startprijs 80 EUR
Porseleinen dekselvaas, Hutschenreuther 6067
Porseleinen dekselvaas, Hutschenreuther
Startprijs 300 EUR
Dresden porseleinen kandelaar 6068
Dresden porseleinen kandelaar
Startprijs 40 EUR
Porseleinen figurengroep 6069
Porseleinen figurengroep
Startprijs 90 EUR
2 Majolica bloempotten 6070
2 Majolica bloempotten
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek servies 6071
Antiek servies

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen servies, Haviland 6072
Porseleinen servies, Haviland

Resultaat:

100 EUR

Hutschenreuther vaas 6073
Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR
3x Kop & Schotel 6074
3x Kop & Schotel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Staande lamp, Kayser 6075
Staande lamp, Kayser

Resultaat:

45 EUR

2 Aardewerken vaasjes 6076
2 Aardewerken vaasjes
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Diverse delen Royal Albert 6077
Diverse delen Royal Albert

Resultaat:

85 EUR

Groot KPM bord 6078
Groot KPM bord
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Antieke Meissen borden 6079
2 Antieke Meissen borden

Resultaat:

40 EUR

3 Gemberpotten 6080
3 Gemberpotten
Startprijs 150 EUR
3 Chinese borden, 18e eeuw 6081
3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kang Xy vaas, 8-hoekig 6082
Kang Xy vaas, 8-hoekig

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6 Chinese kop & schotels, 18e eeuw 6083
6 Chinese kop & schotels, 18e eeuw

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
3 Chinese capucijner kommen 6084
3 Chinese capucijner kommen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Gemberpotten 6085
3 Gemberpotten

Resultaat:

30 EUR

2 Engelse beeldjes, dames 6086
2 Engelse beeldjes, dames
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Staffordshire beeldjes 6087
2 Staffordshire beeldjes

Resultaat:

60 EUR

Staffordshire beeld met houder 6088
Staffordshire beeld met houder
Startprijs 50 EUR
6 Staffordshire beeldjes 6089
6 Staffordshire beeldjes
Startprijs 75 EUR
2 Engelse beelden + strooier 6090
2 Engelse beelden + strooier
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Borstbeeld van een dame 6091
Borstbeeld van een dame

Resultaat:

170 EUR

Figuur, Wei du Nord 6092
Figuur, Wei du Nord
Startprijs 800 EUR
Porseleinen beeld, dansend paar 6093
Porseleinen beeld, dansend paar
Startprijs 150 EUR
2 Volkstadt porseleinen beeldjes 6094
2 Volkstadt porseleinen beeldjes
Startprijs 160 EUR
Verkocht
2 Porseleinen figuren 6095
2 Porseleinen figuren

Resultaat:

65 EUR