26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Schilderij, 16e-17e eeuw 1000
Schilderij, 16e-17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
M. de Jongere 1001
M. de Jongere

1.400 EUR

Schilderij, W. de Klerk 1002
Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 7.000 EUR
Schilderij Jan Cremer 1003
Schilderij Jan Cremer
Startprijs 2.500 EUR
Schilderij, W. de Klerk 1004
Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 4.000 EUR
Schilderij Carl Bille 1005
Schilderij Carl Bille

900 EUR

Schilderij, A. Torres Fuster 1006
Schilderij, A. Torres Fuster
Startprijs 850 EUR
Schilderij, A.J. Lamme 1007
Schilderij, A.J. Lamme

1.100 EUR

3 1008
3

7.500 EUR

Schilderij Mozart Rottman, dame 1009
Schilderij Mozart Rottman, dame
Startprijs 500 EUR
Schilderij Derk Wiggers 1010
Schilderij Derk Wiggers
Startprijs 750 EUR
Ikoon, Kazanskaja 1011
Ikoon, Kazanskaja
Startprijs 2.250 EUR
Lithografie, Ton Schulten 1012
Lithografie, Ton Schulten

200 EUR

Lithografie, Ton Schulten 1013
Lithografie, Ton Schulten
Startprijs 300 EUR
Lithografie, Ton Schulten 1014
Lithografie, Ton Schulten

300 EUR

Schilderij, Max Carlier 1015
Schilderij, Max Carlier

1.850 EUR

Schilderij Stutterheim, kalfje bij boom 1016
Schilderij Stutterheim, kalfje bij boom
Startprijs 200 EUR
Schilderij, Willy Martens 1017
Schilderij, Willy Martens

1.900 EUR

Schilderij, W. van Nieuwenhoven 1018
Schilderij, W. van Nieuwenhoven
Startprijs 500 EUR
Gobell, aquarel winter 1019
Gobell, aquarel winter

800 EUR

Schilderij Husner 1020
Schilderij Husner

750 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier 1021
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 750 EUR
Achterglas schilderij, 19e eeuw 1022
Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Achterglas schilderij, 19e eeuw 1023
Startprijs 150 EUR
Achterglas schilderij, 19e eeuw 1024
Startprijs 150 EUR
Schilderij J.Lodeizen 1025
Schilderij J.Lodeizen

200 EUR

H. van Meegeren 1026
H. van Meegeren
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Adri Pieck 1027
Schilderij, Adri Pieck

400 EUR

Strandgezicht, van Noort 1028
Strandgezicht, van Noort

900 EUR

D.A.C. Schipperus, koeien in weide 1029
D.A.C. Schipperus, koeien in weide
Startprijs 900 EUR
Dick Bruna litho 1030
Dick Bruna litho

240 EUR

3-Luik, Ad van der Brink 1031
3-Luik, Ad van der Brink
Startprijs 750 EUR
Miniatuur, 18e eeuw 1032
Miniatuur, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Gouache, Mia Dikken 1033
Gouache, Mia Dikken
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Stutterheim 1034
Schilderij, Stutterheim

225 EUR

Ikoon, Smolenskaja 1035
Ikoon, Smolenskaja
Startprijs 1.500 EUR
Monogram M. 1036
Monogram M.
Startprijs 300 EUR
Franz Skarbina 1037
Franz Skarbina

300 EUR

Bobrov (Russische School) 1038
Bobrov (Russische School)

450 EUR

Jan te Wierik 1039
Jan te Wierik
Startprijs 750 EUR
Schilderij Heine, poezen 1040
Schilderij Heine, poezen

150 EUR

Schilderij, gesign. M.A. Koekoek 1041
Schilderij, gesign. M.A. Koekoek

1.300 EUR

Schilderij J.Zondag 1042
Schilderij J.Zondag

140 EUR

Nico Vrielink, portret van Jeane 2007 1043
Nico Vrielink, portret van Jeane 2007
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1044
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 200 EUR
Kurt Bartel 1045
Kurt Bartel
Startprijs 200 EUR
Jeno Ring 1046
Jeno Ring

275 EUR

Martin Wollmer 1047
Martin Wollmer
Startprijs 200 EUR
E.L. Berthon 1048
E.L. Berthon

875 EUR

G. Altman, landschap met koeien 1049
G. Altman, landschap met koeien

600 EUR

Schilderij, H.J. Melcher Tilmes 1050
Schilderij, H.J. Melcher Tilmes

320 EUR

Schilderij Jan Wessels 1051
Schilderij Jan Wessels
Startprijs 600 EUR
Schilderij, J. Huth '73 1052
Schilderij, J. Huth '73

250 EUR

Schilderij, Herman Brood 1053
Schilderij, Herman Brood
Startprijs 2.000 EUR
Rik Jager 1054
Rik Jager
Startprijs 180 EUR
Rik Jager 1055
Rik Jager
Startprijs 180 EUR
Ikoon, 19e eeuw 1056
Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Schilderij, Barbiers landschapje 1057
Schilderij, Barbiers landschapje
Startprijs 600 EUR
Schilderij, Barbiers landschapje 1058
Startprijs 600 EUR
Schilderij, monogram N.M. 1059
Schilderij, monogram N.M.
Startprijs 150 EUR
Schilderij, J. de Graaf 1060
Schilderij, J. de Graaf
Startprijs 100 EUR
Bloemstilleven, Evert Moll 1061
Bloemstilleven, Evert Moll

500 EUR

Lithografie, Frans Peeters 1062
Lithografie, Frans Peeters
Startprijs 80 EUR
Lithografie, Frans Peeters 1063
Lithografie, Frans Peeters
Startprijs 80 EUR
Frans Peeters 1064
Frans Peeters
Startprijs 80 EUR
Frans Peeters 1065
Frans Peeters
Startprijs 80 EUR
A.H.J. Molkenboer, 2 vrouwen 1066
A.H.J. Molkenboer, 2 vrouwen
Startprijs 650 EUR
Gobell, aquarel, winter 1067
Gobell, aquarel, winter
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, doorkijk 1068
Schilderij, doorkijk

140 EUR

Schilderij, Giethoorns landschap 1069
Schilderij, Giethoorns landschap

100 EUR

Schilderij, Hendriks havengezicht 1070
Schilderij, Hendriks havengezicht
Startprijs 150 EUR
Schilderij, kopie oude meester 1071
Schilderij, kopie oude meester

475 EUR

Gerda Rotermund 1072
Gerda Rotermund
Startprijs 200 EUR
Gerda Rotermund 1073
Gerda Rotermund
Startprijs 200 EUR
Ikoon, Feodorovskaja 1074
Ikoon, Feodorovskaja
Startprijs 900 EUR
Jan Toorop, vrouwen in fabriek 1075
Jan Toorop, vrouwen in fabriek
Startprijs 250 EUR
Schilderij Giethoorn 1076
Schilderij Giethoorn
Startprijs 100 EUR
Pantokrator 1077
Pantokrator
Startprijs 900 EUR
M. Fritz 1881 1078
M. Fritz 1881

100 EUR

Ongesigneerd ca. 1880 1079
Ongesigneerd ca. 1880
Startprijs 60 EUR
Pendant, J. Menatti 1080
Pendant, J. Menatti
Startprijs 700 EUR
Hollandse school, jongen met koeien 1081
Hollandse school, jongen met koeien
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd ca. 1880 1082
Ongesigneerd ca. 1880
Startprijs 60 EUR
Georg Kiste 1083
Georg Kiste
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Henry Schouten 1084
Schilderij, Henry Schouten
Startprijs 800 EUR
K. Eichhorst 1085
K. Eichhorst

40 EUR

A. Seluk 1086
A. Seluk

60 EUR

Aquarel, soldaten bij tent 1087
Aquarel, soldaten bij tent
Startprijs 120 EUR
Schilderij, zee 1088
Schilderij, zee
Startprijs 800 EUR
Schilderij, C. Landin 1089
Schilderij, C. Landin
Startprijs 100 EUR
Schilderij W. van Bemmel 1090
Schilderij W. van Bemmel

110 EUR

Gregor Espenhagen 1091
Gregor Espenhagen
Startprijs 500 EUR
Hugo L. Braune 1922 1092
Hugo L. Braune 1922

180 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1093
Onduidelijk gesigneerd

80 EUR

J. Hubert, pastel poezen 1901 1094
J. Hubert, pastel poezen 1901
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, riviergezicht met kerk 1095
Schilderij, riviergezicht met kerk
Startprijs 200 EUR