Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, van Trirum (groot) 1096
Schilderij, van Trirum (groot)
Startprijs 500 EUR
Wim Bos, Overschie 1097
Wim Bos, Overschie
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Schilderij, van Abcoude 1098
Schilderij, van Abcoude

Resultaat:

150 EUR

Schilderij, portret 1099
Schilderij, portret
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Landkaart Middelburg 1100
Landkaart Middelburg

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
W.van Dok 4-luik 1101
W.van Dok 4-luik

Resultaat:

160 EUR

Schilderij, hoorn 1102
Schilderij, hoorn
Startprijs 1.000 EUR
Anton Heyboer 1103
Anton Heyboer
Startprijs 100 EUR
Schilderij, watermolen 1104
Schilderij, watermolen
Startprijs 60 EUR
Schilderij, monogram L.A. 1853 1105
Schilderij, monogram L.A. 1853
Startprijs 250 EUR
Schilderij kind met hoepel 1106
Schilderij kind met hoepel
Startprijs 600 EUR
Johannes Greferath 1107
Johannes Greferath
Startprijs 80 EUR
Verkocht
H. Spenger 1108
H. Spenger

Resultaat:

120 EUR

Jo Remarko 1109
Jo Remarko
Startprijs 120 EUR
Miniatuur, 16e eeuw 1110
Miniatuur, 16e eeuw
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Willy Berkens 1111
Schilderij, Willy Berkens
Startprijs 500 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, citroen 1112
C. Cornelisz, citroen

Resultaat:

80 EUR

Tony Warrens, Indische schone 1113
Tony Warrens, Indische schone
Startprijs 300 EUR
Tony Warrens, geisha 1114
Tony Warrens, geisha
Startprijs 300 EUR
Wilhelm Mosblech 1115
Wilhelm Mosblech
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Doeser (Verso) 1116
Doeser (Verso)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Russische Ikoon 19e eeuw 1117
Russische Ikoon 19e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schilderij, Russisch gesigneerd 1118
Schilderij, Russisch gesigneerd

Resultaat:

170 EUR

Schilderij, dame strand 1119
Schilderij, dame strand
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Schilderij, haven 1120
Schilderij, haven

Resultaat:

50 EUR

Marcel le Jach, danseres 1121
Marcel le Jach, danseres
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Anton Woelki 1122
Anton Woelki

Resultaat:

80 EUR

Kurt Arnscheidt 1123
Kurt Arnscheidt
Startprijs 60 EUR
Jan te Wierik 1124
Jan te Wierik
Startprijs 600 EUR
2 Miniatuur schilderijen 1125
2 Miniatuur schilderijen
Startprijs 120 EUR
Schilderij portret vrouw 1126
Schilderij portret vrouw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Strandgezicht van Noort 1127
Strandgezicht van Noort

Resultaat:

340 EUR

Jan te Wierik, klein 1128
Jan te Wierik, klein
Startprijs 350 EUR
Verkocht
J. Matzsen 1942 1129
J. Matzsen 1942

Resultaat:

80 EUR

Line Balmin 1130
Line Balmin
Startprijs 60 EUR
B. Richter 1131
B. Richter
Startprijs 40 EUR
Groot schilderij 1132
Groot schilderij
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Schilderij, mensen aan de kade 1133
Schilderij, mensen aan de kade

Resultaat:

700 EUR

Schilderij, 3 kippen 1134
Schilderij, 3 kippen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1135
Schilderij, onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

65 EUR

Tweeluik, onduidelijk 1136
Tweeluik, onduidelijk
Startprijs 80 EUR
Cobra, houtsculptuur 1137
Cobra, houtsculptuur
Startprijs 350 EUR
Schilderij, schaapskudde op de heide 1138
Schilderij, schaapskudde op de heide
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Schilderij, Ton Anconé 1139
Schilderij, Ton Anconé

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilderij, Hans Bulder 1140
Schilderij, Hans Bulder

Resultaat:

300 EUR

Schilderij J.Brink 1141
Schilderij J.Brink
Startprijs 60 EUR
Wim van Norden 1142
Wim van Norden
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bruno Bruni 1143
Bruno Bruni

Resultaat:

30 EUR

A. Kübler 1144
A. Kübler
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Jan te Wierik 1145
Jan te Wierik

Resultaat:

725 EUR

Schilderij, J. van Oosten 1146
Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 60 EUR
Schilderij, J. van Oosten 1147
Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR
Schilderij, vrouw 1148
Schilderij, vrouw
Startprijs 600 EUR
Schilderij, Wessels 1149
Schilderij, Wessels
Startprijs 250 EUR
Schilderij, vrouw leest boek 1150
Schilderij, vrouw leest boek
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Portretten, 18e eeuw 1151
2 Portretten, 18e eeuw

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
H. ten Kate, zittende edelman 1152
H. ten Kate, zittende edelman

Resultaat:

145 EUR

Schilderij, Italië boten 1153
Schilderij, Italië boten
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Schilderij, Witjens 1154
Schilderij, Witjens

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ton Schulten, groot 1155
Ton Schulten, groot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ton Schulten, groot 1156
Ton Schulten, groot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gesigneerd D.S.H., koeien in landschap 1157
Gesigneerd D.S.H., koeien in landschap

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Leo Gestel, gemengde techniek 1158
Leo Gestel, gemengde techniek

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Schilderij, Natalis 1159
Schilderij, Natalis

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, stilleven 1160
C. Cornelisz, stilleven

Resultaat:

80 EUR

P. van Loo 1161
P. van Loo
Startprijs 225 EUR
Antropuz 1162
Antropuz
Startprijs 60 EUR
Gustav Kluge 1163
Gustav Kluge
Startprijs 60 EUR
Verkocht
J. Mankes houtsnede, koe melken 1164
J. Mankes houtsnede, koe melken

Resultaat:

800 EUR

P. van Loo 1165
P. van Loo
Startprijs 225 EUR
Schilderij, E. Jackie 1166
Schilderij, E. Jackie
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Schilderij, vrouw met schapen 1167
Schilderij, vrouw met schapen

Resultaat:

375 EUR

Schilderij Ype Wenning 1168
Schilderij Ype Wenning
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Leo Hohlfeld 1169
Leo Hohlfeld

Resultaat:

60 EUR

K. Scheunemann 1170
K. Scheunemann
Startprijs 60 EUR
P. Renard, strandgezicht 1171
P. Renard, strandgezicht
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Schilderij Zeegezicht 1172
Schilderij Zeegezicht

Resultaat:

240 EUR

E. Seifert 1173
E. Seifert
Startprijs 70 EUR
van Everdingen 1174
van Everdingen
Startprijs 200 EUR
Gobell, aquarel, koek en zopie 1175
Gobell, aquarel, koek en zopie
Startprijs 600 EUR
J.H.W Wittenberg 1176
J.H.W Wittenberg
Startprijs 50 EUR
Schilderij, naakt 1177
Schilderij, naakt
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, bollenveld 1178
Onduidelijk gesigneerd, bollenveld

Resultaat:

300 EUR

Schilderij, Wijngaarden 1179
Schilderij, Wijngaarden
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd 1180
Ongesigneerd
Startprijs 50 EUR
Bruno Bielerfeld 1181
Bruno Bielerfeld
Startprijs 60 EUR
Snoeyerbosch, koe 1182
Snoeyerbosch, koe
Startprijs 200 EUR
J. Kelderman, bloemstilleven 1183
J. Kelderman, bloemstilleven
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Alexander Essfeld 1184
Schilderij, Alexander Essfeld
Startprijs 280 EUR
Onduidelijk gesigneerd, winter 1185
Onduidelijk gesigneerd, winter
Startprijs 160 EUR
Schilderij, opengewerkte lijst 1186
Schilderij, opengewerkte lijst
Startprijs 80 EUR
Schilderij, W. van Norden 1187
Schilderij, W. van Norden
Startprijs 150 EUR
Schilderij, A.J. Zwart 1188
Schilderij, A.J. Zwart
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Erich Röhle 1189
Erich Röhle

Resultaat:

100 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1190
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Barend Brouwer 1191
Barend Brouwer

Resultaat:

200 EUR