Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G
Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G
Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G
Houten Madonna, bijgewerkt, hoofd is weg, voorzien van latere hoofden van gips 90cm Cond:M
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G
Zeer grote oude bronsgegoten figuur 20e eeuw, voorstellende een koe en een stier bij een hek, in goede staat 80x30x39cm
Groot bronzen beeld (nr. 2 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met 3 kinderen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 43cm. Cond.: G
Twee grote antieke Franse beelden, getiteld L'angelus, door Waagen gesigneerd, omstreeks 1880 in zeer goede staat(compositiemetaal bronskleurig gepatineerd) 72-74cm Cond:Z/G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een naakte vrouw met schaapsvacht, gesigneerd G.Haberti, staande op marmeren voet 39,5cm Cond;G
Antieke figuur omstreeks 1900 op marmeren voet, voorstellende een dame met hooivork getiteld le Ble door L Madrassi. compositie metaal 55cm Cond:G
Antiek Frans beeld getiteld Moulin, voorstellende een jongen met walnoot en molentje(scheur in voet, en molentje beschadigd) compositie metaal 58cm Cond:R
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met engel op marmeren voet gesigneerd Ferrand, compositie metaal(scheur in arm) Cond:R
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse gesluierde vrouwen met hoofdlast, kruik etc., 3-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 4...
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G
Bronzen buste van Simon Carmiggelt 2e helft 20e eeuw nin goede staat 11cm.
Houten heilig figuur 18e-19e eeuw met restpolychromie. Handen missen en kroon beschadigd H.: 40cm. Cond.: R
Zeer grote antieke Chinese houtgesneden Guan Yin omstreeks 1900 (vinger mist) staande op karper, verder in goede originele staat 89cm
Antieke Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een oudere monnik met draagstok 25cm in goede staat.
Grote antieke Jugendstil figuur omstreeks 1900 door Auguste Moreau 1834-1917 compositie metaal, vrouw met fakkel, kras op sokkel 82cm Cond:R/G
Antieke Jugendstil figurengroep omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met duif, hinde en hertenjong, op marmeren voet 2 kleurig bronskleurig gepatineerd 31x48x12cm Cond:G
Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwevende vrouw aan tafel, naar Salvador Dali, in goede staat 28,5x20x7cm
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm