Twee antieke compositiemetalen degen schermers omstreeks 1900. H. 61cm Cond:G
Antieke figuur omstreeks 1900, voorstellende een engel met ster, gesigneerd Aug. Moreau, op houten sokkel, 55cm Cond:G
Zware oude bronzen plaquette, plechelmuskerk Oldenzaal, 20e eeuw, in goede staat 20x18x1cm Cond:G
Twee oosterse houtgestoken beelden, vrouwenlichaam met twee hoofden, figuur hoofd met vrucht 20e eeuw 21-64cm Cond:G
Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G
Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw gesigneerd C.J verhoef, voorstellende twee staande maribu's op marmeren voet 24,5x15x10cm Cond;G
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellende een mannelijk profiel met stilte aanduiding, gemonteerd op marmeren sokkel Cond:G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een sigaarrokende man, met zwart marmeren sokkel, gesigneerd:Major Flagstiff, in goede staat 47x18x22cm