Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Servies Duitsland A.W. 6070
Servies Duitsland A.W.

Resultaat:

80 EUR

Vaas, Höchst 6065
Vaas, Höchst
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Chinese borden, 18e eeuw 6433
2 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Chinese vaas met rode draken 6028
Chinese vaas met rode draken
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Droste cacao servies 6020
Droste cacao servies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, handen 5096
Bronzen beeld, handen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Cloisone vazen 2426
2 Cloisone vazen

Resultaat:

60 EUR

Bronzen beeld, paard 5078
Bronzen beeld, paard
Startprijs 240 EUR
2 Bronzen beeldjes 5072
2 Bronzen beeldjes
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Groen beschilderde ton 2373
Groen beschilderde ton

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Staande lamp 2364
Staande lamp

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2 Karaffen + 6 glaasjes 5601
2 Karaffen + 6 glaasjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Delen kristal, 19e eeuw 5591
4 Delen kristal, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee 3-lichts wandlusters 2354
Twee 3-lichts wandlusters

Resultaat:

40 EUR

Geëtste ruit met spinnewiel 5559
Geëtste ruit met spinnewiel
Startprijs 20 EUR
Beeld/lamp, Smit 5035
Beeld/lamp, Smit
Startprijs 250 EUR
Antiek houten beeld 2326
Antiek houten beeld
Startprijs 60 EUR
Melkglazen dekseldoos 5535
Melkglazen dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Glazen vis 5526
Glazen vis
Startprijs 80 EUR
2 Samac beelden 5028
2 Samac beelden
Startprijs 225 EUR
Kistje met schilderij en speeldoos 2318
Kistje met schilderij en speeldoos
Startprijs 400 EUR
Houten kistje 2313
Houten kistje
Startprijs 70 EUR
3 Delen Walther glas 5517
3 Delen Walther glas
Startprijs 100 EUR
Beeld, boogschutter 5021
Beeld, boogschutter
Startprijs 650 EUR