Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Rusland
Startprijs 2.500 EUR

Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G

Hanger met barnsteen
Resultaat: 70 EUR

Mooie zilveren choker met grote barnsteenhanger, 925/000. Staafjescollier met daaraan een grote ovale hanger met barnsteen, gezet in een gladde rand. Hanger 8x4 cm. Collier 60 cm

Kruiden wandkastje
Resultaat: 100 EUR

Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm

2 Koperen haardbakken
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel(gerestaureerd) ø41-ø42cm Cond:G

2 Castolettes
Startprijs 350 EUR

Twee grote antiek marmeren castolettes omstreeks 1900 met bronzen versieringen 43x16øcm Cond:G

2 Zilveren strooiers/lepels
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren suikerstrooiers, 835/000. Een strooilepel met rechthoekig gecontourneerde bak met opengewerkte waaiers en halve mannen. Voorzien van een gecontourneerde steel met getrembleerde bewerking...

Zilveren strooilepel
Startprijs 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren strooilepel met fraaie ajourgezaagde bak haaksteel met aan het eind een vrouwekopje en bekroond met staande haan Mt G vd Dussen Schoonhoven Jl Y 1908 31gr 6x12cm Cond:G

Zilveren theeduim
Resultaat: 30 EUR

Empire 835/000 zilveren theeduim met gegraveerde hartvormige steel MT.: P.L Uriot Amsterdam, keur Franse tijd anno 1812-1813Lengte 7,5cm Cond:G

Gouden crucifix
Resultaat: 120 EUR

Antiek gouden kruis met crucifix, 585/000. Kruis met fijn bewerkte rand voorzien van crucifix (Jezus aan het kruis). Vermoedelijk rond 1850. 3x 4,5 cm. ca 2,6 gr.

Schaar, zilv. grepen en jasseronketting
Startprijs 140 EUR

Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak,. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal...

Bronzen beeld, handen
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G

Zilveren hond als ring
Startprijs 30 EUR

Zilveren hond, 835/000, als ring. Hondje met de poten gemaakt als een ring met open onderzijde. 4x3,5x2cm. ca. 38,2 gr. Cond.:G

Zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met witte en zwarte zirconia's. Sierlijke brede ring met 3 zwarte caboouchon geslepen stenen versierd met veel zirconia's, floraal model. Ringbreedte 2,3 cm. ø 55/56 ca. ...

Bronzen beeld, paard
Startprijs 240 EUR

Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 180 EUR

Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G

Zilveren breidophouder
Startprijs 60 EUR

Zilveren breidophouder, 835/000. Fraai versierde breidophouder met ophangoog. 13,5x1,8 cm.ca. 12,95 gr. Cond.:G

Beeld/lamp, Smit
Startprijs 250 EUR

Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm

Jugendstil kamerscherm
Startprijs 200 EUR

Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R

Gouden ring met jade
Startprijs 300 EUR

Sierlijke ring, 585/000 met jade. Een ring met een gladde rand met daarin een ovaal cabouchon geslepen jade, 18x12 mm. ca. 6,3 gr. ø 55

2 Samac beelden
Startprijs 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 60 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Startprijs 50 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm

Zilveren kruithoorn
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G

Beeld, boogschutter
Startprijs 650 EUR

Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G