Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse tafelklok
Startprijs 2.200 EUR

Achtiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, hlfuurslag, dubbele snack, enkele bel gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London, klok is geheel origineel en in goede st...

Staande electrische moederklok
Resultaat: 700 EUR

Antieke eikenhouten staande elektrische precisie regulateur met decentrale secondewijzer , zware compensatieslinger met beschrijving Favag Neuenburg Schweiz, compleet met accessoires, voeding, onderde...

Capucine klok
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm

Lenzkirch tafelklok
Startprijs 750 EUR

Antieke Lenzkirch tafelklok met maanstand en halfuurslag omstreeks 1890 uurwerk lenzkirch 1 million aug 910490, zwarte geëboniseerde kast en bronzen ornamenturen in goede originele staat 52x28x19cm Co...

Empire pendule, staande man
Startprijs 2.000 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

Tafelklok, groot uurwerk
Startprijs 350 EUR

Grote 18e eeuwse Franse pendule met eikenhouten kast en 18e eeuws uurwerk, kwartierslag en wekkerfunctie(slagwerk defect/incompleet) 54x34x18cm Cond:R

Bronzen pendule, 2-kleurig
Resultaat: 950 EUR

Antieke bronzen Empire pendule omstreeks 1820 bronskleurig en gepatineerd brons met Romein, helm en zwaard, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in goede staat 47cm

Klokkenstel, Louis Seize stijl
Startprijs 750 EUR

Prachtige antieke Louis seize stijl Carrera marmeren pendulestel, omstreeks 1870 met vergulde bronzen ornamenturen en bisquit porseleinen plaquettes (kandelaar stukje af) acht daags uurwerk met halfuu...

Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven, in zeer goede staat mooie vergulding 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G

Engelse tafelklok met snek
Startprijs 800 EUR

Antieke Winterhalter en Hofmeier Bracket klok met kwartierslag en Westminsterslag, op 5 gongstaven, omstreeks 1900, met snek, 41x30x21 Cond:G

Lenzkirch Art Deco klok
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame antieke Duitse bronzen Lenzkirch Jugendstil pendule omstreeks 1915 met 4 sterrenbeelden, stier , kreeft, weegschaal, steenbok, Lenzkirch uurwerk met Aug 1 million nr 474550 in uitstekende ori...

Franse reiswekker met slagwerk
Startprijs 1.250 EUR

Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...

Delfts blauw staand horloge
Resultaat: 170 EUR

Aparte Delftsblauw of France Fayence miniatuur staand horloge met diverse landschappen, figuur en floraal decor, origineel 8 daags Frans uurwerk met bovenliggende balans 45cm Cond:G

Franse pendule, marmer met brons
Startprijs 800 EUR

Franse marmeren Louis Seize pendule omstreeks 1780 Cronier a Paris met vergulde bronzen versieringen, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger(bronzen krans opnieuw bevestigd) 42x2...

Zeldzame grote Koekkoeksklok
Resultaat: 1.000 EUR

Schitterende grote notenhouten Schwarzwald koekoeksklok met hertenkop en grote houtgestoken fazant, haas eikenblad en koekoek omstreeks 1870, groot 8 daags uurwerk met snek, lichte beschadigingen aan ...

Vaaspendule
Resultaat: 650 EUR

Bronzen Empire vaaspendule met zwanenhengsels omstreeks 1820 (wijzerplaat vermoedelijk later, beschadigd) 8 daags uurwerk met halfuurslag(van onder afgevlakt) brons vervuild 40cm Cond:R/G

Empire pendule, 2 figuren
Resultaat: 2.750 EUR

Prachtige antieke vuurvergulde directoire empire pendule omstreeks 1800 met twee musicerende figuren, vrouw met snaarinstrument en putti met muziekblad 8 kantige basis rondom met verguld bronzen sierw...

Zwarte tafelklok
Startprijs 675 EUR

Zwarte Winterhalter en Hofmeier tafelklok met bronzen sierwerk omstreeks 1900 uurwerk met kwartierslag twee hamers op gongen in goede staat 49cm Cond:G

Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo
Resultaat: 8.000 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...

Hoedklok, 18e eeuw
Resultaat: 460 EUR

Antieke Biedermeier wandklok met wortelnoten fineer omstreeks 1830 met emaille wijzerplaat, zwaar bronzen uurwerk mooie vormgeving en originele klok in goede staat 40x29x18cm Cond:G

Kavel diverse wijzerplaten
Startprijs 100 EUR

Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G

Wandklok
Startprijs 200 EUR

Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R

Regulateur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, ongemerkt, lichte schades 96cm Cond:R

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G