Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vijzel, 17e eeuw
Startprijs 400 EUR

Antieke 17e eeuwse bronzen vijzel, Hollands anno 1655 Ehrt Godt boven al, in goede originele staat 12,7x13,1ø (slijtage)

2 Figuurlijke wandconsoles
Startprijs 350 EUR

Twee zeldzame antieke vergulde Barok wandconsoles met putti 18e/ 19e eeuws, beschadigingen en retouches 30x25x30cm Cond:R./G

Stel messing wandschotels
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Duitse messing gegoten Historisme wandsierschotels met jachtdecors: Des Eberjagers Hallali, des Hirsches Tod. 38øcm Cond:G

Perzisch bronsje met kattenpootje
Resultaat: 290 EUR

Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met jonge herten, drie poten met kat of hond vorm en florale decors Cond:G

Schildpad portemonnee
Startprijs 100 EUR

Kleine 19e eeuwse met schildpad belijmde portemonnee, met bouille inleg, 2x7x5cm. Cond.:G

Perzisch bronzen schaal
Resultaat: 270 EUR

Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met gevlochten bol symbool c 250 voor Christus Cond:G

Staande lamp met bloembak
Startprijs 450 EUR

Grote historisme stijl staande lamp met bloembak, 20e eeuw van messing, vier lichts, een glazen bol mist, staande op driespant poot met bokkenpoten kariatijden rocailles en draken (zinken bloembak) 19...

Schildpad etui, ingelegd
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse schildpad brillenetui met bouille- en parelmoer inleg (minimale beschadiging) 14x7x1,5cm Cond:R/G

Kenotometer
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse kenotometer in mahoniehouten kast met deurtje (scheepsvaart) registered Design sole makers Brady and Martin Ltd. Newcastle on tyne, in goede originele staat 44x31x11cm Cond:G

Theekistje, pompoenvorm
Startprijs 750 EUR

Negentiende eeuws pompoenvormig theekistje (tabakdekseldoos) of theedoos, met slot, sleutel en benen slotplaat, 14x11,5cm Cond:G

Kroonluchter Historisme
Resultaat: 500 EUR

Schitterende grote antieke vergulde messing kroonluchter omstreeks 1880, Historisme 12 lichts, prachtig opengewerkt en bewerkt, in zeer goede staat 84x77 Cond:G

Kruithoorn
Startprijs 450 EUR

Antieke kruithoorn gesneden uit kalebas of kokosnoot, met rondom figuren en floraal decor 18e-19e eeuw in goede staat 16x9,5cm

2 Beelden, Moren
Resultaat: 1.750 EUR

Twee zeldzame antieke houtgestoken Venetiaanse Mooren (kandelaren) met vergulding en beschildering 19e eeuw, lichte beschadigingen 71-73cm Cond:G

Carrousel paard ca. 1860
Resultaat: 425 EUR

Groot antiek carrousselpaard omstreeks 1880 op standaard met glazen ogen en latoenkoperen beslag, staart van echt haar(krimpnaden en restauraties) 136x126x29cm Cond:R/G

2 Houten goudkleurige engelen
Startprijs 750 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen in goede staat 122-124cm

Apothekers reiskistje
Resultaat: 1.200 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...

Pendant, rococo schilderijen
Resultaat: 750 EUR

Onduidelijk gesigneerd pendant in vergulde historische stijl lijsten omstreeks 1880, gedeeltelijk geschilderd en gelithografeerd minimale beschadiging 67x45cm Cond:R/G

2 Empire kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee vergulde bronzen Empire kandelaren 19e eeuw, reparaties aan kaarsarmen (solderingen) 40cm Cond:M

Bronzen Chariot Rod Finial
Startprijs 700 EUR

Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.

2 Houten beelden
Startprijs 650 EUR

Twee grote antieke houtgestoken beelden, 19e eeuws of ouder, Renaissance stijl (trapconsoles) man met baard en vrouwenbuste (oude wormbeval) 122-125cm Cond:G

2 Figuurlijke lampjes
Resultaat: 450 EUR

Twee figurale messing marmeren tafellampen 1e helft 20e eeuw in goede staat 53cm Cond:G

Bronzen ceremonie staf-standaard
Startprijs 800 EUR

Bronzen ceremoniële staf met standaard (waarschijnlijk samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 28x10x5cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 85 EUR

Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G

Lampje met putties
Startprijs 225 EUR

Grote bronzen kroonluchter met 5 putti en kristallen pegels in goede staat 82x59ø Cond:G