Antiek gouden kruis met crucifix, 585/000. Kruis met fijn bewerkte rand voorzien van crucifix (Jezus aan het kruis). Vermoedelijk rond 1850. 3x 4,5 cm. ca 2,6 gr.
Zilveren 835/00 pepermuntdoosje met tweezijdig opgehoogde deksels voorzien van diverse graveringen Mt JP Sperna Weiland Schoonhoen Jl T 1878 5x5cm Cond:G
Stel 835/000 zilveren vorken, stelen met Haags Lofje MT.: J.M. van Kempen Voorschoten jl.: D 1900 ca. 66 gram Grootte 17cm Cond:G
Strakke massieve gouden ring, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de ze...
Zilveren kandelaar, 800/000. Slanke kandelaar met ronde voet, versierd met 3 parelranden. ca 120 gr. 8,5x18 cm. MT.: Balyan Cond.: G
Zilveren bowllepel, 800/000, Duits. Bowllepel met ovale bak met grote tuit, verguld aan de binnenzijde. Bevestigd aan een gematteerde steel met jugendstil gravurebewerking. MT.: Voss. 35x13 cm. ca. 11...
Collier met groene kralen, nefriet gefacetteerd, ø 10 mm. Voorzien van veeroog. Lengte 45 cm, geknoopt.
Zilveren oorstekers,925/000, met grijs parelmoer. Oorhanger met vierkante zetkast bezet met parelmoer. 1.3x2,1 cm ca 7,4 gr.
Drie zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerdoekband. Strak zilveren doosje 800/000 versierd met knopjes en een markiesvormige gele steen Duitsland 3x2.5cm., zilveren bakje voorzien van florale ...
Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R
Zilveren dienblad, Hollands 835/000. Ovaal zilveren dienblad met opliggend floraal en krul decor op de rand. Middenin voorzien van gravure: In warme vriendschap ........ MT. Zaanlandse zilversmederij...
Vier gouden trouwringen, 585/000. totaal ca. 17,4 gr. Breedte 4 mm.
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Antieke Hollands zilveren papegaai tasbeugel met rokhaak aan voorzijde handgegraveerd met papegaaien en huizen. 835/000 kleinkeur/Grootkeur, jl: R: 1862 beugelbreedte 18cm Cond:G
Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G
Fraaie antieke 835/000 zilveren sauslepel met gecontourneerd bak en steel voorzien van Biedermeier graveerwerk Mt J.H Schouten Amsterdam Jl: O 1848 30 gr met gravure GN Cond:G
Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G
Gouden collier ,585/000, met granaat. Fraaie gouden choker met ovale en ronde schakels, volledig bezet met granaten. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 12 mm. Lengte 42 cm. ca.17.5 gr. Eé...
Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G
Zilveren pijpcomfoor, Hollands 835/000. Zilveren langwerpige pijpcomfoor met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul gravures met koperen binnenbakje. Geplaatst op houten onderplaat met po...
Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G