Zilveren taartschep met gegraveerde bak en bloemversiering op steel August timm 800/000. ca 78 gram. Lengte 24cm. Cond:U
Antieke schildbroche, GG 585/000. Fraaie brede schildbroche versierd met florale bewerking. Gevuld met lak. De sluiting aan de achterzijde is verstevigd met zilver. 50x36 mm. Enkele scheurtjes in de ...
Drie oude tekeningen, kruidenstudie, landschap met rivier, heiligen 22-30cm Cond:G
Carola Stratmann 1881-1950 Duitse school, vaas met rozen, olioeverf op linnen, 44x40cm Cond:G
Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G
Nils Nybo, Zweedse school zeegezicht met zeilboot, olieverf op linnen 55x34cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat
Flacon, plat model gemaakt uit zilver, 835/000. Platte ovale flacon, liggend model, van zilver versierd met florale gravures. Duits. Voorzien van schroefdop. 1x5,5x9cm. Cond.: G
Zilveren choker, 925/000, met getorste bewerking. Choker betaande uit 3 delen getorste draad, met ogen aan elkaar bevestigd met stuk ankercollier. ca 32 gr. Lengte 38 cm ø 4 mm
Collier en hanger, WG 585/000 met briljant. Een Venetiaans collier met vijfkantige hanger met daarin een briljant geslepen diamant, ø 3,7 mm. Lengte 39 cm ca. 3,2 gr.
Collier en hanger WG 585/000 met parel en diamant. Lange smalle staafhanger bezet met kleine diamanten en onderaan versierd met een parel. lengte 35 mm. Bevestigd aan een fijn witgouden collier. Lengt...
Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt. .
Twee thorapointers met edelstenen. Een thorapointer met edelstenen en vergulde bewerking. Wit metalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. Lengte 26 cm, en een thorapo...
Twee bijbels met zilveren sloten. Bijbels met bruin lederen omslag voorzien van zilveren, 825/000, sluiting. MT.: Jan Hemmes, Smilde/Assen 1871-1883 en Andries Jacob Nobel Schoonhoven, 1872-1892. Cond...
Lot met 8 zilveren schepdelen, 835/000, bestaande uit 4 suikerscheppen, een theelepel, roomlepel en een kleine natfruitlepel met Hollandse voorstellingen en taferelen en een bonbonschep met vis. Totaa...
Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R
Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild deurtjes weg 15x25ø Cond:R
Monogram WS 1872 Duitse school Wilhelm Schreuer, slacht bij waterloo sepia op papier 57x43cm Cond:G
Antieke messing petroleum hanglamp omstreeks 1900 met extra verlichting ingebouwd naast petroleumlamp 65x36ø in goede staat
Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm
M.Zeiss '96 stilleven met appels naar Henk Helmantel, olieverf op paneel 37x40cm Cond:G
Zilveren fotolijst 925/000 met houten achterzijde, 11x16cm wat gedeukt Cond:R/G
Kaarten buitenland, en wenskaarten, o.a Amerika, Belgie, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Luxemburg, Italie, oostenrijk, Spanje, Zwitserland, buitenland divers, totaal circa 591 kaarten en 17 fotoboekj...