Grote moderne kunstenaars glazen vis, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd, 37cm Cond:G
Fraaie antieke 835/000 zilveren sauslepel met gecontourneerd bak en steel voorzien van Biedermeier graveerwerk Mt J.H Schouten Amsterdam Jl: O 1848 30 gr met gravure GN Cond:G
Fleischmann startset 931201 (N Spoor) in originele verpakking, lijkt in complete staat inclusief transformator, rails, lok, wagons etc. Cond.: G
Gouden collier ,585/000, met granaat. Fraaie gouden choker met ovale en ronde schakels, volledig bezet met granaten. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 12 mm. Lengte 42 cm. ca.17.5 gr. Eé...
Märklin H0 37074, BR78 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief in originele verpakking, Cond.: G
Zilveren pijpcomfoor, Hollands 835/000. Zilveren langwerpige pijpcomfoor met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul gravures met koperen binnenbakje. Geplaatst op houten onderplaat met po...
J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, romantisch landschap bij avond met visnetten en figuren 52x38cm. Cond.: R
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Emaille ei fraai bewerkt met diverse kleuren emaille. Vermoedelijk Russisch. 38x29 mm
Grote ring WG, 585/000, met rozet. Opengewerkte rozet bezet met kleine diamantjes. ø kop van de ring 18 mm. ø 54. ca. 5.3 gr.
Twee rijkelijk versierde servetbanden met floraal decor en voorzien van parelrand, Colen Hewer Cheshire, Chester, JL: D E 1904/1905, ø 4.5x2.5cm, en een eierdop met bloemversieringen. Henry Williamson...
Odeurflacon met zilveren dop en kraag, 835/000. Langwerpig vierkant geslepen kristallen flacon met grote ronde bewerkte dop en hals. Niëllo. 2x2,5x9cm. Voorzien van binnenstop. Cond.: G
Drie odeurflacons. Een grote ronde bewerkte kristallen flacon met zilveren dop en kraag met lijnbewerking, ø 5,5 x2,5x8cm, een klein vierkante flacon met opgelegde bewerking en dop met blauwe steen. 1...
Oude bronzen penning 1890-1990 Vincent van Gogh stichting 7øcm.
Diverse bankbiljetten, 26x, Hollandse kolonieën 20e eeuw Cond:M/R
Zilver vergulde geboorte penning van koning Willem-Alexander: Prins Willem-Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus 27 april 1967, een nieuwe telp, een nieuwe band, verbindt oranje en Nederla...
Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G
J.H. v Asperen omstreeks 1950, reliëf op paneel, gemengde techniek op paneel 40x50cm Cond:G
Antiek zilveren cabaret, Hollands 835/000. Mooi vierkant cabaret, 26x26 cm, met inspringende hoeken. De rand en de pootjes zijn versierd met een uitgezaagd rond en ovaal motief. Stadskeur: Den Bosch ...
Tage Gavik 1914 Zweedse school, besneeuwd landschap olieverf op linnen 100x33 Cond:G
S.v. Vit, 19e eeuw, religieuse voorstelling, vrouw bij kookpot olieverf op linnen(bijschilderingen) 65x44cm Cond:R
Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G