Groot oud Perzisch kleed, rood-blauw-oker etc in redelijk goede staat 237x157cm Cond:G
Antieke stadsplattegrond van Zutphen, Grondtekening der stad Zutphen 17e/18e eeuws 22-19cm gravure op papier Cond:G
Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø in goede staat.
Antiek eikenhouten beeld voorstellende een lachend hoofd omstreeks 1900. In goede staat 31x16x15cm.
C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G
Vier maal antiek Chinees porselein, Queng lung zoutnap, vaasje met floraal decor,twee vaasjes craquele glazuur en hert decor 6,5-13cm Cond:R/G 17e-19e eeuws
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G
Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G
Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd
Negentiende eeuws notenhouten kist omstreeks 1860 noten en intarsia in goede staat 12x31x19cm
Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G
Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G
Bakeliet tondeldoos met GG 585/000 en lederen beurs met zilver, 835/000. Tondeldoos met parelbewerking voorzien van GG schild met gravure BRG, 4x7x1,5 cm. en een lederen beurs met zilveren beugel en k...
Zilveren krukkentrekker met Cupido.835/000. 4x 9 cm. Cond.: G
Fraaie broche, GG 585/000 met parels. Mooie opengewerkte broche met witte en grijze cultivé parels, versierd met gouden bolletjes. ø 35x38mm. Voorzien van kanonsluiting. ca. 12,3 gr.
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G