Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak,. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal...
Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm
Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Grote antieke Chinese porseleinen vaas omstreeks 1900 met krijgers decor rondom in de bergen( mooie kwaliteit) in goede staat 48,5x15,5cm
Zilveren hond, 835/000, als ring. Hondje met de poten gemaakt als een ring met open onderzijde. 4x3,5x2cm. ca. 38,2 gr. Cond.:G
Grote zilveren ring, 925/000, met witte en zwarte zirconia's. Sierlijke brede ring met 3 zwarte caboouchon geslepen stenen versierd met veel zirconia's, floraal model. Ringbreedte 2,3 cm. ø 55/56 ca. ...
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G
Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G
Drie keer divers oud antiek, parelmoer dekseldoos twee benen bewerkte dekseldoosjes China 3-13cm Cond:G
Figurengroep 2e helft 20e eeuw, licht beschadigd 10,5x12x8cm Cond:R
Oude metalen met bakelieten wandtelefoon met draaischrijf en verchroomde bellen omstreeks 1940 Ericson Cond:G 37x22x11cm
Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G
Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G
Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm
Zilveren breidophouder, 835/000. Fraai versierde breidophouder met ophangoog. 13,5x1,8 cm.ca. 12,95 gr. Cond.:G
Sierlijke ring, 585/000 met jade. Een ring met een gladde rand met daarin een ovaal cabouchon geslepen jade, 18x12 mm. ca. 6,3 gr. ø 55
Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G