Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm
Zilveren hond, 835/000, als ring. Hondje met de poten gemaakt als een ring met open onderzijde. 4x3,5x2cm. ca. 38,2 gr. Cond.:G
Grote zilveren ring, 925/000, met witte en zwarte zirconia's. Sierlijke brede ring met 3 zwarte caboouchon geslepen stenen versierd met veel zirconia's, floraal model. Ringbreedte 2,3 cm. ø 55/56 ca. ...
Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm
Vier antieke Sevres porseleinen dekseldoosjes met diverse decors, drie maar Sevre een maal fayence gemerkt A.L 4,5x7,5cm Cond:G
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G
Zilveren breidophouder, 835/000. Fraai versierde breidophouder met ophangoog. 13,5x1,8 cm.ca. 12,95 gr. Cond.:G
Chinese houtsnede(ingekleurd) gesigneerd Chongdan, zilverreigers, omstreeks 1930 39x13cm lichte vochtvlekken Cond:R
Sierlijke ring, 585/000 met jade. Een ring met een gladde rand met daarin een ovaal cabouchon geslepen jade, 18x12 mm. ca. 6,3 gr. ø 55
Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R
Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G
Hans Wacker Elsen 1868-1961 Duitse school strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel 60x50cm Cond:G
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm
Elegante ring GG 585/000 met amethist. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, ø 16x12 mm, gezet in een gladde rand versierd met geschulpte bewerkingen. ø 56 ca. 5,0 gr.
Witgouden ring, 585/000, met briljant en saffier. Ring met een opstaande rozet inhet midden met midden in een blauw saffier, ø 3,5 mm, en daaromheen een rand met kleine briljanten in een royale zettin...
Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø
Liggende kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag, 585/000. Fraai geslepen peervormige kristallen flacon met gouden opgewerkte kraag en hoge gouden dop. Voorzien van binnenstop. 1,2x4x12cm. Dop ...
Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø
Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G