Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden horlogesleutel, vroeg 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Antieke horlogesleutel, GG 585/000. Antieke vroeg 19e eeuwse horlogesleutel met sleutelring. 56x18 mm

2 Zilveren sauslepels
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren sauslepels, Hollands, 835/000. Een zilveren sauslepel met dubbele filetrand, MT.: onleesbaar jl.: 1868 en een sauslepel Biedermeier met geschulpte rand voorzien van getrembleerde bewer...

Gouden creolen met briljant
Resultaat: 375 EUR

Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...

Hanger GG, mosagaat
Startprijs 70 EUR

Elegante hanger GG 585/000 met mosagaat. Langwerpige hanger met gladde rand. 36x12 mm ca 3.9 gr.

Koffiemolen, miniatuur
Resultaat: 45 EUR

Zilveren koffiemolen, miniatuur, 835/000, met losse koffielade. ca. 30 gr. 3x3x4cm. Cond.: G

Armband met koraal en turkoois
Resultaat: 80 EUR

Brede armband versierd met turkoois en koraal. Brede verlopende armband, met 4 scharnieren, versierd met mozaïek van turkoois en koraal. Breedte 48-24 mm. Massief uitgevoerd. ø 62x54 mm.

Zilveren lange lepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren bowllepel, Hollands 835/000. Bowllepel met lange steel, druppelvormige bak en Rococo steel. MT.: J. Venema, Groningen jl.: P 1950 Grootte 28x7 cm ca. 53 gr. Cond.: G

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 60 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Startprijs 50 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm

Stel kristallen strooibussen
Resultaat: 120 EUR

Stel fraaie geslepen kristallen strooibussen ca 15cm met ruit en waaierslijpsel en 925/00 zilveren montuur met knopdeksel. Sheffield jl. :U 1912 Cond:G

Set sieraden met glas
Startprijs 15 EUR

Hanger en oorhangers van glas, Hanger en oorhangers in de vorm van een spiraal met bruin, blauw, brons en zilverkleur. Bevestigd aan een bronskleurig lint en 6 bronskleurige koorden. ø 5 cm en 1.7 cm....

2 Grote imari borden
Resultaat: 160 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G

Hanger GG, parels
Startprijs 70 EUR

Sierlijke hanger GG 585/000 met parels. Drie staafjes onderaan voorzien van een cultive parel. Lengte 39 mm.

18e eeuws Delfts bord
Resultaat: 100 EUR

Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G

Antiek servies
Resultaat: 60 EUR

Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G

4 Franse Sevres doosje, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Sevres porseleinen dekseldoosjes met diverse decors, drie maar Sevre een maal fayence gemerkt A.L 4,5x7,5cm Cond:G

4 Delen porselein
Startprijs 10 EUR

Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...

2 Satsuma vaasjes + houten beeld
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G

Chinese drakenvaas, Fam Verte
Resultaat: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø

2 Porseleinen bordjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø

Twee maal Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G

Zilveren odeurdoosje en medaillon
Resultaat: 90 EUR

Bijzonder antiek zilveren odeurdoosje, Engels, 925/000 en medaillon. Mooi doosje versierd met florale bewerking en een gegraveerd medaillon. Voorzien van een fraai opengewerkt binnenwerk met bloemgrav...

Porseleinen odeurflacon met gouden montuur
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen odeurflacon, cylindervormig met gouden, 585/000 montuur. Flacon met blauw- wit Saksische bewerking, voorzien van een gouden bewerkt montuur. ø 2,5cmx 7,5 cm. Voorzien van binnenstop. Sluit...

Driehoekige odeurflacon met zilver.
Resultaat: 170 EUR

Bijzondere driehoekige odeurflacon met zilveren dop,835/000, kraag en voet. Kristallen flacon met ruit- en facetslijpsel met ronde strakke dop en aan de onderzijde uit zilver een soort van snuifdoosje...