Antieke horlogesleutel, GG 585/000. Antieke vroeg 19e eeuwse horlogesleutel met sleutelring. 56x18 mm
Twee zilveren sauslepels, Hollands, 835/000. Een zilveren sauslepel met dubbele filetrand, MT.: onleesbaar jl.: 1868 en een sauslepel Biedermeier met geschulpte rand voorzien van getrembleerde bewer...
Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...
Elegante hanger GG 585/000 met mosagaat. Langwerpige hanger met gladde rand. 36x12 mm ca 3.9 gr.
Zilveren koffiemolen, miniatuur, 835/000, met losse koffielade. ca. 30 gr. 3x3x4cm. Cond.: G
Brede armband versierd met turkoois en koraal. Brede verlopende armband, met 4 scharnieren, versierd met mozaïek van turkoois en koraal. Breedte 48-24 mm. Massief uitgevoerd. ø 62x54 mm.
Zilveren bowllepel, Hollands 835/000. Bowllepel met lange steel, druppelvormige bak en Rococo steel. MT.: J. Venema, Groningen jl.: P 1950 Grootte 28x7 cm ca. 53 gr. Cond.: G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Stel fraaie geslepen kristallen strooibussen ca 15cm met ruit en waaierslijpsel en 925/00 zilveren montuur met knopdeksel. Sheffield jl. :U 1912 Cond:G
Hanger en oorhangers van glas, Hanger en oorhangers in de vorm van een spiraal met bruin, blauw, brons en zilverkleur. Bevestigd aan een bronskleurig lint en 6 bronskleurige koorden. ø 5 cm en 1.7 cm....
Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G
Sierlijke hanger GG 585/000 met parels. Drie staafjes onderaan voorzien van een cultive parel. Lengte 39 mm.
Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G
Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G
Vier antieke Sevres porseleinen dekseldoosjes met diverse decors, drie maar Sevre een maal fayence gemerkt A.L 4,5x7,5cm Cond:G
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G
Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø
Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø
Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G
Bijzonder antiek zilveren odeurdoosje, Engels, 925/000 en medaillon. Mooi doosje versierd met florale bewerking en een gegraveerd medaillon. Voorzien van een fraai opengewerkt binnenwerk met bloemgrav...
Porseleinen odeurflacon, cylindervormig met gouden, 585/000 montuur. Flacon met blauw- wit Saksische bewerking, voorzien van een gouden bewerkt montuur. ø 2,5cmx 7,5 cm. Voorzien van binnenstop. Sluit...
Bijzondere driehoekige odeurflacon met zilveren dop,835/000, kraag en voet. Kristallen flacon met ruit- en facetslijpsel met ronde strakke dop en aan de onderzijde uit zilver een soort van snuifdoosje...