Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring fantasie
Startprijs 100 EUR

Gouden ring 585/000, met ruwe bewerking. Ring met overlopend deel aan de bovenzijde met deels geruwde bewerking. Merk Eclat. ca 4,1 gr. ø 58 Nieuw

2 Joodse tollen
Startprijs 60 EUR

Twee Joodse tollen gemaakt uit metaal met fraaie bewerking. 3x6cm en 3,5x5cm. Cond.:R-G

Beren kapstok
Startprijs 800 EUR

Grote houtgestoken Schwarzwald stijl berenkapstok met spiegel, 21e eeuw 195cm Cond:G

Witte armband met schildering
Resultaat: 45 EUR

Witte armband met fraaie bloembeschilderingen in diverse kleuren en goudkleurige details. 15x62 mm. met scharnier en clipsluiting.

Kruithoorn, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G

Witgouden collier met topaas, diamant en rookkwarts
Startprijs 190 EUR

Collier en hanger, WG 585/000 met topaas, diamant en rookkwarts Lange flexibele hanger met onderaan een rookkwarts, vierkant gefacetteerd, een staafje met diamant en 2 roze/rode topazen. de hanger is ...

Grenen barok kast
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse grenen uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R

Antieke lamp
Startprijs 40 EUR

Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G

Tchjagenny, paardenstudie
Startprijs 300 EUR

Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G

Pendant van R. Jelgershuis
Resultaat: 500 EUR

Twee maal Johannes Rienksz Jelgerhuis 1770-1836, pendant man en vrouw in interieur, pastel op papier 36x25 Cond:G

Grote mahonie meidenkast
Resultaat: 90 EUR

Grote uitneembare Hollandse mahoniehouten linnenkast omstreeks 1870, lichte fineerschade, koplijst weg 130x190x43cm Cond:R/G

2 Messing kandelaars, 5-lichts
Resultaat: 50 EUR

Twee grote zware messing vijf -lichts kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60cm Cond:G

Schilderij, H. Bellaard
Resultaat: 100 EUR

Henk Bellaard 1896-1975 boerderij na regenbui bij avond olieverf op linnen 60x50 Cond:G

Zilveren miniatuur stel op troon
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G

Eiken commode, snijwerk in de laden
Startprijs 250 EUR

Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met ranken snijwerk in de lades en snekken, in zeer goede originele staat 80x55x117cm

Ring, blauw saffier
Startprijs 100 EUR

Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....

Blauwe armfautteuille Habe
Resultaat: 70 EUR

Oude armleunstoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede blauwe velours stoffering 98x80x70cm Cond:G

Eiken kist, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten kist met gestoken front in goede staat 71x61x135cm

Schilderij, dame
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuws, Italiaanse vrouw in landschap, olieverf op paneel 16x25cm Cond:R/G

Bronzen hanglamp
Startprijs 20 EUR

Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, Barokstijl in goede staat 50x44cm Cond:G

Aflopend bloedkoralen collier
Startprijs 150 EUR

Bloedkoralen collier met gouden karabijnhaak. Aflopend bloedkoralen collier, ronde kralen ø 3-8 mm met 585/000 gouden sluiting. Lengte 47 cm, ca. 13 gr.

Flacon met oranje/gele bol
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinese of Tibetaanse plated flacon met koraal achtig reservoir (gemerkt) 1e helft 20e eeuw 24cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw familie bij sterfbed, olieverf op paneel 48x40cm Cond:G

Tas, zilveren beugel
Startprijs 90 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000 Hollands. Gecontourneerde beugel met Biedermeier krulgravures. MT.: Onleesbaar jl.: X 1882 met mooie geborduurde tas. 11x18 cm. Cond.: G