Gouden ring 585/000, met ruwe bewerking. Ring met overlopend deel aan de bovenzijde met deels geruwde bewerking. Merk Eclat. ca 4,1 gr. ø 58 Nieuw
Twee Joodse tollen gemaakt uit metaal met fraaie bewerking. 3x6cm en 3,5x5cm. Cond.:R-G
Grote houtgestoken Schwarzwald stijl berenkapstok met spiegel, 21e eeuw 195cm Cond:G
Witte armband met fraaie bloembeschilderingen in diverse kleuren en goudkleurige details. 15x62 mm. met scharnier en clipsluiting.
Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G
Collier en hanger, WG 585/000 met topaas, diamant en rookkwarts Lange flexibele hanger met onderaan een rookkwarts, vierkant gefacetteerd, een staafje met diamant en 2 roze/rode topazen. de hanger is ...
Antieke Duitse grenen uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R
Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G
Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G
Twee maal Johannes Rienksz Jelgerhuis 1770-1836, pendant man en vrouw in interieur, pastel op papier 36x25 Cond:G
Grote uitneembare Hollandse mahoniehouten linnenkast omstreeks 1870, lichte fineerschade, koplijst weg 130x190x43cm Cond:R/G
Twee grote zware messing vijf -lichts kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60cm Cond:G
Henk Bellaard 1896-1975 boerderij na regenbui bij avond olieverf op linnen 60x50 Cond:G
Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G
Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met ranken snijwerk in de lades en snekken, in zeer goede originele staat 80x55x117cm
Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....
Oude armleunstoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede blauwe velours stoffering 98x80x70cm Cond:G
Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten kist met gestoken front in goede staat 71x61x135cm
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuws, Italiaanse vrouw in landschap, olieverf op paneel 16x25cm Cond:R/G
Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, Barokstijl in goede staat 50x44cm Cond:G
Bloedkoralen collier met gouden karabijnhaak. Aflopend bloedkoralen collier, ronde kralen ø 3-8 mm met 585/000 gouden sluiting. Lengte 47 cm, ca. 13 gr.
Grote oude Chinese of Tibetaanse plated flacon met koraal achtig reservoir (gemerkt) 1e helft 20e eeuw 24cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw familie bij sterfbed, olieverf op paneel 48x40cm Cond:G
Tas met zilveren beugel, 835/000 Hollands. Gecontourneerde beugel met Biedermeier krulgravures. MT.: Onleesbaar jl.: X 1882 met mooie geborduurde tas. 11x18 cm. Cond.: G