Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R
Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G
Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G
Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, rood-blauw-oker etc in redelijk goede staat 237x157cm Cond:G
Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Chinese houtsnede(ingekleurd) gesigneerd Chongdan, zilverreigers, omstreeks 1930 39x13cm lichte vochtvlekken Cond:R
Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak,. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal...
Hans Wacker Elsen 1868-1961 Duitse school strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel 60x50cm Cond:G
Zilveren hond, 835/000, als ring. Hondje met de poten gemaakt als een ring met open onderzijde. 4x3,5x2cm. ca. 38,2 gr. Cond.:G
Grote zilveren ring, 925/000, met witte en zwarte zirconia's. Sierlijke brede ring met 3 zwarte caboouchon geslepen stenen versierd met veel zirconia's, floraal model. Ringbreedte 2,3 cm. ø 55/56 ca. ...
Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw jonge dame met oudere man, naakt gemengde techniek op papier 33x27cm Cond:G
Zilveren breidophouder, 835/000. Fraai versierde breidophouder met ophangoog. 13,5x1,8 cm.ca. 12,95 gr. Cond.:G
Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G