Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Adrianus Miolee
Startprijs 300 EUR

Adrianus Miolee 1879-1961, zon en herfst nevel aan de Vecht bij Weesp, olieverf op paneel 46x37 Cond:G

Ring, blauw saffier
Startprijs 100 EUR

Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....

2 Bewerkte koperen borden
Startprijs 30 EUR

Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm

2x litho
Startprijs 40 EUR

Twee kunstwerken, onduidelijk gesigneerd maanlandschap (acryl) ongesigneerd omstreeks 1920 lepelaars (tekening) 39-29 39x58 Cond:G

Aflopend bloedkoralen collier
Startprijs 150 EUR

Bloedkoralen collier met gouden karabijnhaak. Aflopend bloedkoralen collier, ronde kralen ø 3-8 mm met 585/000 gouden sluiting. Lengte 47 cm, ca. 13 gr.

2 Koperen bakken
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø

Aquarel, Toon Koster
Startprijs 80 EUR

Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G

Tas, zilveren beugel
Startprijs 90 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000 Hollands. Gecontourneerde beugel met Biedermeier krulgravures. MT.: Onleesbaar jl.: X 1882 met mooie geborduurde tas. 11x18 cm. Cond.: G

Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 60 EUR

Grote Tibetaanse sieradenkist met toiletspiegel en 4 lades, met leer bkleed en met goudverf beschilderd, drakendecor, koperbeslag 21e eeuw 30x24x31cm Cond:G

12 Zilveren taartvorkjes
Resultaat: 130 EUR

Twaalf zilveren kardinaals taartvorkjes, 835/000, met getorste parelrand met kroon. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten. 1961-heden. L.11cm., ca. 160gr. Als nieuw.

H. Daniëls, strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G

Schilderij, W. van Norden, knotwilgen
Resultaat: 90 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 impressie riviergezicht bij avond, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Empire kastje
Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Eiken kist
Resultaat: 100 EUR

Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm

Engelse mahonie commode
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Perzisch kleed met floraal decor rood blauw etc. in redelijk goede staat 300x197cm

Persje, 80-er jaren
Resultaat: 50 EUR

Fijngeknoopt oud Perzisch kleed in goede staat pastelkleurig met florale decors 92x146cm Cond:G

Groot bronzen heilig beeld
Startprijs 350 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat

Beeld, Weense stijl
Startprijs 75 EUR

Antieke Arabier met tabakspijp op Perzisch kleed omstreeks 1900, Weense stijl met beschildering (compositie metaal) 8x13x9cm Cond:G

Bronzen beeld, vrouw met boek
Startprijs 100 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm