Adrianus Miolee 1879-1961, zon en herfst nevel aan de Vecht bij Weesp, olieverf op paneel 46x37 Cond:G
Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....
Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm
Twee kunstwerken, onduidelijk gesigneerd maanlandschap (acryl) ongesigneerd omstreeks 1920 lepelaars (tekening) 39-29 39x58 Cond:G
Bloedkoralen collier met gouden karabijnhaak. Aflopend bloedkoralen collier, ronde kralen ø 3-8 mm met 585/000 gouden sluiting. Lengte 47 cm, ca. 13 gr.
Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø
Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G
Tas met zilveren beugel, 835/000 Hollands. Gecontourneerde beugel met Biedermeier krulgravures. MT.: Onleesbaar jl.: X 1882 met mooie geborduurde tas. 11x18 cm. Cond.: G
Grote Tibetaanse sieradenkist met toiletspiegel en 4 lades, met leer bkleed en met goudverf beschilderd, drakendecor, koperbeslag 21e eeuw 30x24x31cm Cond:G
Twaalf zilveren kardinaals taartvorkjes, 835/000, met getorste parelrand met kroon. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten. 1961-heden. L.11cm., ca. 160gr. Als nieuw.
Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 impressie riviergezicht bij avond, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50
Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G
Groot oud Perzisch kleed met floraal decor rood blauw etc. in redelijk goede staat 300x197cm
Fijngeknoopt oud Perzisch kleed in goede staat pastelkleurig met florale decors 92x146cm Cond:G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat
Antieke Arabier met tabakspijp op Perzisch kleed omstreeks 1900, Weense stijl met beschildering (compositie metaal) 8x13x9cm Cond:G
Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm