Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Loepen 2282
3 Loepen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren hanghorloge met jasseroncollier 363
Zilveren hanghorloge met jasseroncollier

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, W. van Norden, knotwilgen 1239
Schilderij, W. van Norden, knotwilgen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, bloemstilleven 1146
Schilderij, bloemstilleven

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Art Deco Gouden ring met diamant en parel 381
Art Deco Gouden ring met diamant en parel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4518
Perzisch tapijt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Miniatuur schedel, been 2305
Miniatuur schedel, been

Resultaat:

500 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 1242
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Zilveren bekers 400
2 Zilveren bekers

Resultaat:

100 EUR

2 Joodse tollen 548
2 Joodse tollen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Persje, 80-er jaren 4530
Persje, 80-er jaren

Resultaat:

50 EUR

Goudkleurig spiegeltje 2324
Goudkleurig spiegeltje
Startprijs 60 EUR
Witgouden collier met topaas, diamant en rookkwarts 432
Witgouden collier met topaas, diamant en rookkwarts
Startprijs 190 EUR
Groot bronzen heilig beeld 5015
Groot bronzen heilig beeld
Startprijs 350 EUR
2 Bewerkte koperen borden 2337
2 Bewerkte koperen borden
Startprijs 30 EUR
Beeld, Weense stijl 5031
Beeld, Weense stijl
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2 Koperen bakken 2356
2 Koperen bakken

Resultaat:

50 EUR

Bronzen beeld, vrouw met boek 5048
Bronzen beeld, vrouw met boek
Startprijs 100 EUR
Tibetaanse sieradenkist 2307
Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 60 EUR
Zilveren miniatuur stel op troon 468
Zilveren miniatuur stel op troon
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Eikenhouten beelden 5066
2 Eikenhouten beelden

Resultaat:

170 EUR

Ring, blauw saffier 485
Ring, blauw saffier
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Eskimo met kind + figuur 5081
Eskimo met kind + figuur

Resultaat:

50 EUR

Aflopend bloedkoralen collier 505
Aflopend bloedkoralen collier
Startprijs 150 EUR