Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...
Zwarte Winterhalter en Hofmeier tafelklok met bronzen sierwerk omstreeks 1900 uurwerk met kwartierslag twee hamers op gongen in goede staat 49cm Cond:G
Prachtige antieke vuurvergulde directoire empire pendule omstreeks 1800 met twee musicerende figuren, vrouw met snaarinstrument en putti met muziekblad 8 kantige basis rondom met verguld bronzen sierw...
Bronzen Empire vaaspendule met zwanenhengsels omstreeks 1820 (wijzerplaat vermoedelijk later, beschadigd) 8 daags uurwerk met halfuurslag(van onder afgevlakt) brons vervuild 40cm Cond:R/G
Schitterende grote notenhouten Schwarzwald koekoeksklok met hertenkop en grote houtgestoken fazant, haas eikenblad en koekoek omstreeks 1870, groot 8 daags uurwerk met snek, lichte beschadigingen aan ...
Franse marmeren Louis Seize pendule omstreeks 1780 Cronier a Paris met vergulde bronzen versieringen, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger(bronzen krans opnieuw bevestigd) 42x2...
Aparte Delftsblauw of France Fayence miniatuur staand horloge met diverse landschappen, figuur en floraal decor, origineel 8 daags Frans uurwerk met bovenliggende balans 45cm Cond:G
Zeldzame antieke Duitse bronzen Lenzkirch Jugendstil pendule omstreeks 1915 met 4 sterrenbeelden, stier , kreeft, weegschaal, steenbok, Lenzkirch uurwerk met Aug 1 million nr 474550 in uitstekende ori...
Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven, in zeer goede staat mooie vergulding 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G
Antieke bronzen Empire pendule omstreeks 1820 bronskleurig en gepatineerd brons met Romein, helm en zwaard, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in goede staat 47cm
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Antieke Lenzkirch tafelklok met maanstand en halfuurslag omstreeks 1890 uurwerk lenzkirch 1 million aug 910490, zwarte geëboniseerde kast en bronzen ornamenturen in goede originele staat 52x28x19cm Co...
Antieke eikenhouten staande elektrische precisie regulateur met decentrale secondewijzer , zware compensatieslinger met beschrijving Favag Neuenburg Schweiz, compleet met accessoires, voeding, onderde...
Achtiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, hlfuurslag, dubbele snack, enkele bel gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London, klok is geheel origineel en in goede st...
Vroeg 18e eeuws uurwerk met slagwerk en dagaanduiding met gewicht en slinger 27x27x17cm Cond:G
Grote antieke Frans porseleinen pendule met 4 figuren omstreeks 1880 met 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag onder originele glazen stolp(barst) minimale chip mogelijk 43x47x17cm Cond:R/G
Zeldzame tamboerijnklok met koperbeschilderde wijzerplaat, Oriéntaalse danseres met tamboerijn (handbeschilderd) klokkast van compositiemetaal met restvergulding (2 breuken bovenin Lyra) origineel uur...
Grote antieke notenhouten Lenzkirch tafelklok met verguld bronzen beslag omstreeks 1890 Lenzkirch uurwerk nr 717475 met kwartierslag uurwerk moet worden nagekeken 64x30x19 in goede staat
Antieke 19e eeuwse Franse stationscomtoise met harpslinger, emaille wijzerplaat, compleet met sleutel en bok 41x28x17cm Cond:G
Antieke Franse bronzen vergulde pendule met cloisonne op wijzerplaat en plaquette omstreeks 1870 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag 39cm Cond:G
Originele Lenzkirch klok omstreeks 1890, notenhout met bronzen beslag, stil uurwerk, Lenzkirch 1 million 400223, met bovenliggende balans en emaille wijzerplaat, in uitstekende staat 31cm Cond:G
Antieke Biedermeier wandklok met wortelnoten fineer omstreeks 1830 met emaille wijzerplaat, zwaar bronzen uurwerk mooie vormgeving en originele klok in goede staat 40x29x18cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil staande vrijslinger, mini uitvoering omstreeks 1900 met pfeilkreuz uurwerk(stil) floraal en goudkleurig decor(scheur in wijzerplaat) 26cm Cond:R/G
Franse 19e eeuwse comtoise met harpslinger Feuille voorstellende 2 tuinders bij waterput (wijzerplaat bedeukt) 44x28x16cm Cond:R
Antieke Franse elektrische Bulle Clokette Brevete met marmeren voet, glas opbouw is eigen bouw 28cm Cond:R/G
Oude Boulle klok 2e helft 20e eeuw met F.H.S mechanisch uurwerk en bronzen monturen, in zeer goede staat 47x30x13 cm
Antiek Frans groen albasten pendulestel omstreeks 1880 gemaakt van compositiemetaal en messing, zuil gelijmd minimale chip en haarscheur, origineel 8 daags uurwerk, Frans uurwerk met halfuurslag A.D. ...
Vroeg 19e eeuwse albasten pendule, beschadigd en vuil, met 8 daags uurwerk, halfuurslag met touwtjesslinger (chappe a Paris) 36x22x12cm Cond:M
Grote porseleinen pendule omstreeks 1900 met floraal decor, gouddecor en kasteel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 39cm
Grote porseleinen pendule omstreeks 1900 met floraal decor, gouddecor en kasteel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 39cm
Oude Engelse schaarklok met marmeren basis en snack 20e eeuw, moet worden afgesteld 54cm Cond:G
Mooie gave antieke wortelnoten Gustav Becker regulateur, omstreeks 1880 met halve zuilen, in zeer goede originele staat 96cm Cond:G
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met stil 8 daags uurwerk gemaakt compositiemetaal(stuk kruis af, vinger af) 30cm Cond:R
Negentiende eeuwse Franse comtoise met cartouche wijzerplaat en harpslinger, vergulde Feuille, slagwerk mist, met bok (geen gewichten) 40x26x16cm Cond:M
Duitse Kienzle eikenhouten balkon vrijslinger omstreeks 1880 Gründerzeit met verguld met bronzen beslag 1 million nr 199596 48cm Cond:G
Antieke Franse marmeren pendule omstreeks 1870, met compositiemetalen figuur, voorstellende vrouw met luit. Achtdaags uurwerk en halfuurslag, Japy Freres compleet met sleutel, in goede staat 42x39x16c...
Antieke Franse zuilenpendule met getorste zuilen en houtinleg(intarsia) omstreeks 1870 met vuurvergulding, wormbeval, slinger niet compatibel, emaille wijzerplaat beschadigd 45cm Cond:R
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Negentiende eeuws Franse tafelklok met Vernis martin stijl, beschildering en verguld brons sierwerk, herbauth o Paris (bovenop klok beschildering bijgewerkt) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en v...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, vergulding is goed, craquelé in wijzerplaat(uurwerk moet gereinigd worden) 42cm Cond:G
Antieke vuurvergulde bronzen empire pendule omstreeks 1820 met 8 daagsuurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, klok in goede ongewassen staat 41,5cm Cond:G
Antieke reiswekker omstreeks 1900 Duitsland met speeldoos, seconde aanduiding, vernikkeld, lichte oxidatie 15cm Cond:G
Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm
Oude Franse mahoniehouten tafelklok met bronzen ornamenten, achtdaags uurwerk en slagwerk ( man slaat op bel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 33cm
Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker, en vergulde loden ornamenten, originele beschildering, in goede staat 78cm
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 verguld en bronskleurig gepatineerd(compositiemetaal met albast) achtdaags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg, slinger en bel weg) verder in goede staat 36cm Cond...
Antieke vergulde Franse pendule omstreeks 1870 compositie metaal met zwart marmer, in originele staat (pootje los en scheurtje) 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:R/G 37cm
Antieke Amsterdamse stijl schoolklok eiken met palissander omstreeks 1930 Junghans uurwerk met halfuurslag 28x44x12
Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat
Antieke Franse Comtoise omstreeks 1800 met spillegang, in goede staat, met vouwslinger, compleet met stoelbok en sleutel. 37x24x15cm Cond:G
Franse comtoise, 19e eeuws, compleet met bok en sleutel, met harpslinger in goede originele staat 45x16x25 Cond:G
Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G
Drie delig antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880(vervuild) met kaarskandelaren Frans 8 daags uurwerk met halfuurslag(slinger mist) 32x43cm Cond:G
Antieke Franse comtoise 19e eeuws met ankergang en dagaanduiding en harpslinger, versieringen bij wijzerplaat (zonder gewichten) 40x25x14cm Cond:R
Antiek Engels uurwerk met snack , en eigenbouw kast, zonder slinger 35x23x28cm Cond:R/G
Oude eikenhouten Friese Schippertjesklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 72cm
Negentiende eeuwse Engelse staande klok met seconden en dagaanduiding, en maanstand 6 slater Burslen 8 daags mooie gave eikenhouten met mahonie klokkast 230cm Cond:G
Antieke Franse eikenhouten tafelpendule omstreeks 1890 met achtdaags uurwerk, halfuurslag, gemerkt Deletrez Paris in goede staat 28x20x14 cm
Antieke eikenhouten pendule met dubbele zuilen en messing sierwerk, geslepen glas omstreeks 1980 ,acht daags uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 37,5cm Cond:G
Kleine oude messing reiswekker, ovaalvormig, 20e eeuw met emaille wijzerplaat in goede werkende staat 7,5x5x6cm
Antieke notenhouten Junghans tafelklok met latoenkoperen beslag in goede staat omstreeks 1880 42cm Cond:G
Grote antieke Franse palissander gefineerde kolompendule met intarsia, vergulde bronzen kapitelen en slinger omstreeks 1880 wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 46,5cm Cond:G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd, in goede staat 55x30x16cm Cond;G
Antieke Frans marmeren Louis Seize stijl pendule omstreeks 1870 tweede periode, 8 daags uurwerk origineel met halfuurslag, 40cm Cond:G
Mooie eikenhouten Friese staartklok met wekker maan en datum aanduiding 20e eeuws, handbeschilderde wijzerplaat met floraal en gouddecor in zeer goede staat 103cm
Antiek uurwerk van een Friese stoelklok(niet getest) Cond:R/G 26x17x14cm
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen ornamenturen, 8 daags uurwerk met maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm
Antieke Weense 1 gewicht uurwerk in eigenbouw klokkast, functies niet getest 89cm Cond:R
Defect antiek Weens uurwerk, slagwerk en secondenwerk is eruit, met 1 gewicht, eigenbouwkast 89cm Cond:M
Vijf oude keramieken keukenklokken omstreeks 1930 o.a Junghans Kieniger, Manthe, Hettich 21-26cm Cond:G
Vijf oude antieke keramieken keukenklokken omstreeks 1930 o.a. Kieniger, Kaiser, in goede staat 21-28cm Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1910 met messing en verzilverde wijzerplaat 8 daags uurwerk met halfuurslag 2 gewichten 212cm Cond: R/G
Grote antieke Franse bronzen pendule omstreeks 1880 in Rococo vormgeving 8 daags uurwerk met halfuurslag 53cm Cond:G
Antiek Fries staand horloge (deels eigenbouw) fineerschade bij kap mooi 18e eeuws uurwerk, 8 daags met dag en datum en seconden aanduiding(secondenwijzer weg) gesigneerd Sikke Haakema Leeuwarden, slag...
Notenhouten Warmink tafelklok met Westminster kwartierslag op 5 staven, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 31cm
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald wandklok omstreeks 1880 met slagwerk, latoenkoperen beslag, deurtjes missen, in goede staat 45x24x13cm
Antieke Duitse koekoeksklok omstreeks 1900, in goede originele staat 44x32x19cm Cond:G
Oude messing lantaarnklok, Engels, Tho Moore Ipswich, 20e eeuw zonder gewicht 35x17x14cm Cond:R/G
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Friese staartklok met bruidskrans en spiegels, met originele patina in goede staat 140cm
Oude Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand, mahoniehouten kast 88cm Cond:G
Schijnwerper 50er jaren, chroom en zwart gelakt metaal, in goede staat, en een wandklok 60er jaren elektrisch met blauw glazen steun Clockmovement by Lanshire en centrale secondenwijzer 22x22x8cm
Aparte 50er jaren klok gemaakt van messing en glas, gemerkt Luxor in goede werkende staat 35x30x10cm Cond:G
Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G
Antieke Franse messing cappuciner officiersklok omstreeks 1820 met slagwerk 2 hamers op bel, touwtjesslinger, wekker (achterdeurtje mist) slagwerk functioneert niet, verder in goede staat 26x11x7,5cm ...
Antieke Duitse Kienzle tafelklok, met eikenhouten kast, geslepen glas, halfuurslag met drie hamers op staven, in goede staat 31x47x15 cm Cond:G
Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verde in goede staat 21x15x10cm Cond:R
Negentiende eeuws messing tijdschakelaar waarschijnlijk Duitsland omstreeks 1880 met complex mechanisme met bovenliggende balans 14x8,5x9 Cond:R/G
Antiek Frans achtdaags uurwerk in eigenbouw kast 28x18x19cm Cond:G
Antiek Frans uurwerk 8 daags met halfuurslag (1 wijzer mist) eigenbouw klokkast 21cm Cond:R
Art Deco Westminster regulateur met kwartierslag op 5 gongstaven omstreeks 1930 63cm Cond:R/G
Oude eikenhouten Wuba Westminster regulateur met kwartierslag op 3 gongstaven 2e helt 20e eeuw in goede staat 75cm
Fries eikenhouten schippertje met Schwarzwald uurwerk en blikken wijzerplaat, eigenbouw 75cm Cond:R
Antieke Albasten empire pendule, beschadigd, met 8 daags uurwerk, zonder slag en touwtjesslinger 42cm Cond:M
Antiek Franse pendule omstreeks 1870 met palmfluit spelende man, compositiemetaal vergulde klokkast, 8 daags uurwerk met halfuurslag 36x48x13cm