Antiek Frans uurwerk met eigenbouw klokkast 8 daags uurwerk/halfuurslag 36cm Cond:R
Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd in goede staat 75cm Cond:G
Zeldzame grote Engelse bronzen reiswekker, met centrale secondewijzer met 2 hamers, prachtige kast, bewerkt met figuren, emaille wijzerplaat, 22x11,5x10cm Cond:G
Apart oud tafelklokje 20e eeuw met houten kast, defect 26x16x7cm Cond:M
Antiek Frans uurwerk met eigenbouw klokkast 8 daags uurwerk en halfuurslag 30,5cm Cond;R
Marmeren Art Deco klokkenstel, drie delig met Junghans mechanisch uurwerk omstreeks 1930(chips marmer) 18-25cm Cond:R
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1890(opzet kroon mist) in goede staat 85cm Cond:G
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Antieke notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag en kwikslinger 52cm in goede originele staat
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met achterglas voorstelling in goede staat 46cm Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok omstreeks 1870 met achter glas afbeelding, in goede staat 47cm
Antieke Duitse vrijslinger omstreeks 1880 Gründerzeit in goede staat 87cm
Grote antieke notenhouten regulateur, gemerkt Peerless omstreeks 1880 in goede staat 102cm Cond:G
Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G
Antiek messing drie delig Jugendstil klokkenstel omstreeks 1910 met achtdaags uurwerk halfuurslag en drie hamers op gongstaven 33x15x44cm Cond:G
Engelse wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag en maanstand in goede staat (halfuurslag) 28cm
Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...
Groot antiek drie delig Frans klokkenstel met vazen omstreeks 1870 compositiemetaal en marmer vrouwenfiguur met lyra 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 42-48cm Cond;G
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Grote Junghans tafelklok mat maanstand, wortelnoten 1e helft 20e eeuw met vergulde bronzen ornamenturen 8 daags met halfuurslag in goede staat 45cm.
Kleine Franse comtoise klok 2e helft 20e eeuw in goede staat 26x16x9cm
Wortelnoten staartklok met maanstand 2e helft 20e eeu in goede staat 114cm
Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...
Antieke Winterhalter en Hofmeier Bracket klok met kwartierslag en Westminsterslag, op 5 gongstaven, omstreeks 1900, met snek, 41x30x21 Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger en vergulde Feuille wijzerplaat iets beschadigd 41x25x16cm Cond:R
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger en jachtvoorstelling in Feuille wijzerplaat beschadigd 39x26x15cm Cond:R
Hollands Friese schippertjesklok 2e helt 20e eeuw met noten kast en maanstand in goede staat 78cm
Grote antieke Franse reiswekker, J. Vassali Scarboro, afroepbaar slagwerk door drukknop, slagwerk hamer op spiraal 15x10x8,5cm Cond:G
Grote antieke Franse reiswekker, messing, met emaille wijzerplaat, slagwerk met twee hamers op spiraal, afroepbaar door drukknop 17x10x9cm Cond:G
Putti draagt klok 2e helft 20e eeuw 8 day clock(eigen bouw?) 60 cm Cond:G
Oude kersenhouten wandregulateur 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat 55cm Cond:G
Elektronische dubbele klok omstreeks 1960 met centrale secondewijzer gemerkt: van Doorn in goede staat 48x17x33ø
Grote antieke Franse messing reiswekker met Corinthische zuilen, prachtige vergulde wijzerplaat met emaille, gesigneerd F.Auri sosle Paris, slagwerk met twee hamers op spiraal. 17x10,5x9cm Cond:G
Grote antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat, strakke kast, slagwerk met 1 hamer op spiraal 15x9x10 Cond:G
Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R
Achtiende eeuwse bronzen uurwerk anno 1740 8 daags met halfuurslag, twee hamers op bel en wekkerfunctie 1 wijzer twee gewichten, niet roigineel gesigneerd Woumn Themsche, functies niet getest 37x27x21...
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, ongemerkt, lichte schades 96cm Cond:R
Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild deurtjes weg 15x25ø Cond:R
Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G
Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...
Grote antieke wortelnoten tafelklok in Engelse stijl met maanstand en halfuurslag bronzen ornamenten vierkant uurwerk (duits) met opdraaiveren, gemerkt met springend hert omstreeks 1900 in goede origi...
Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie en originele beschilderingen 70cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse bronzen pendule omstreeks 1860 met guirlandes, medallion en duiven, 8-daags uurwerk gemerkt feraflat Paris (uurwerk vervuild, functies niet getest) 32x26x15cm Cond:G
Oude mahonie wandklok met messing omstreeks 1980 met 4 klokjes op batterij, functie met seconden aanduiding(grote steden). 40ø cm Cond:G
Prachtige antieke Louis seize stijl Carrera marmeren pendulestel, omstreeks 1870 met vergulde bronzen ornamenturen en bisquit porseleinen plaquettes (kandelaar stukje af) acht daags uurwerk met halfuu...
Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G
Grote antieke gerestaureerde pendule, Route de la riche, omstreeks 1870, gave wijzerplaat 8 daags uurwerk, halfuurslag, 36x44x15cm Cond:G
Oude Kathedraal skeletklok, 2e helft 20e eeuw mechanisch met slagwerk op bel, glazen stolp in goede staat 31x18ø Cond:G
Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag
Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.
Grote antieke torenklok met figuren en lantaarn. omstreeks 1880 Frankrijk(compositiemetaal) origineel 8 daags uurwerk met slagwerk op gong, wijzerplaat deels gerestaureerd, verder in goede staat. 54cm
Kleine Engelse staande klok omstreeks 1920 met eikenhouten kast, 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:G
Grote antieke reiswekker, Frans, met emaille cijferblad omstreeks 1900 in goede staat 18,5x9,5x8cm
Grote antieke notenhouten met messing wekker (mechanisme defect, verder in goede staat) 25xø19cm. Cond.: R-G
Zeldzaam 19e eeuws drie-delig klokkenstel met keramieken tussenstukken, polychrome beschilderingen met chinoiserie decor(1 bovendeksel beschadigd, en kaarsdover mist) Delfts omstreeks 1880, signatuur ...
Eikenhouten 19e eeuwse Friese staartklok met latoenkoperen origineel beschilderde wijzerplaat. Compleet met gewichten en beelden in goede staat 140cm.
Grote antieke vuurvergulde Franse pendule omstreeks 1850(2e periode) gebruneerde grote bronzen putti(goede vergulding) 8 daags uurwerk en halfuurslag (deurtje scharnier moet worden gerepareerd) 40cm C...
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830 met goede vergulding(2 kleine deukjes, wijzerplaat beschadigd) verder in goede originele staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 38cm Cond:R/G
Grote 18e eeuwse Franse pendule met eikenhouten kast en 18e eeuws uurwerk, kwartierslag en wekkerfunctie(slagwerk defect/incompleet) 54x34x18cm Cond:R
Oude messing pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt imperial, 2 kleurig gepatineerd met mechanisch F.H.S uurwerk, halfuurslag op twee bellen 43cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse schildpad belijmde pendule met bronzen monturen, omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag (glaasje wijzerplaat mist) in goede originele staat 43cm Cond:G
Grote antieke marmeren klok met plaquettes(ook aan de zijkant) omstreeks 1860 Frankrijk, beeld van compositiemetaal(marmer bovenrand beschadigd) 8- daags uurwerk met halfuurslag, compleet met sleutel....
Antieke 19e eeuwse Friese staartklok, eikenhout met bruidskrans omstreeks 1830 in goede staat met tinnen beelden en mooie gave wijzerplaat, 135cm.
Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm
Antieke Art Deco fabrieks moederklok(electrisch) eikenhouten fineer verchroomd uurwerk in zeer goede staat omstreeks 1930 68cm Cond:G
Franse messing reiswekker 19e eeuws met draaibalans uurwerk, in zeer goede originele staat 11,5x5,5x9,5ø Cond:G
Antiek Frans marmeren Art Nouveau klokkenstel omstreeks 1920 met twee vazen 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 14,5-25cm
Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Duitse antieke eikenhouten Pfeilkreuz Jugendstil tafelklok met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 34,5cm
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 135cm Cond:G
Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm
Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 met facetgeslepen glas, in goede staat, 77cm
Oude hindelopen beschilderde tafelklok omstreeks 1950 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 23x47x13cm
Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.
Mooie gave antieke mahoniehouten Engelse staande klok omstreeks 1800, met acht daags uurwerk, seconde en dagaanduiding JO.Kirkwood Melrose, prachtige kast in zeer goede staat. 215cm
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, brons met porselein, Louis Seize stijl, porseleinen wijzerplaat met putti, gesigneerd: M.du Negre 19 Bd St Denis, origineel 8 daags uurwerk A.D Mongin 34-38cm ...
Grote antieke Franse messing reiswekker, omstreeks 1900, emaille wijzerplaat, slagwerk drie hamers op spiralen, slagwerk oproepbaar door drukknop 16x9x8,5cm Cond:G
Grote antieke Franse reiswekker, slagwerk 2 hamers op spiraal, emaille wijzerplaat( schroefje handgrip weg) 18x9x7cm Cond:G
Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G
Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...