Achttiende eeuwse schildpaddoos met miniatuurportret, dame met boog, crème kleurige beschildering, in goede originele staat 3x8ø
Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G
Antiek wortelnoten schoenpoetskist omstreeks 1900 (Ahorn fineer) met 2 klepdeksels in goede staat 24x24x30cm
Zeer grote zeldzame antieke messing 7-lichts hanglamp met glazen kappen. Incompleet, mist 1 kleine kap en diverse fittingen en heeft sporen van restauratie. 143x103x50cm.
Twee Chinese ivoor imitatie figuren, 2e helft 20e eeuw Geischa en oude krijger 30-33cm Cond:G
Zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Chinese ivoren Netsuke met twee gezichten, draaibaar in goede staat 5,5cm
Legrand hanglamp omstreeks 1960 met drie halve bollen , gemaakt van oranje emaille op metaal(ongebruikt) , porseleinen fittingen 10x22ø Cond:G
Grote zandstenen molensteen 18e-19e eeuw 40xø100cm. Cond.: R-G
Negentiende eeuwse gesneden miniatuur ark met diverse figuren aan boord met tekst onder de boot. Zeer apart in goede staat 3,5x5x2cm
Negen Oosterse bewerkte benen lamellen met erotische voorstellingen 10-11cm Cond:G
Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G
Diepe antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x108x44cm.
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Prachtige 18e eeuwse Hollandse messing tabaksdoos, gegraveerd met figuren (2x heilige voorstellingen en teksten). In zeer goede originele staat 16x5x3cm.
Prachtige Duitse koperen bewerkte Jugendstil kan met hangcomfoor in florale zweepslag vormgeving omstreeks 1900, gemerkt C.E.D met twee hellebaarden, in goede originele staat 48x32x23cm
Oude Chinese, met parelmoer belijmde dekseldoos, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x13x9cm
Oude benen gegraveerde kompas met walvisstaartdecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 2,5x9x6.5cm Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen Barokstijl kandelaar, in goede staat 102cm
Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm
Twee flessen rode wijn, Chateaux Margaux 1972 Premier Grand Cru Classe 30.5cm
Elf delen Cast stainless steel Olav Joff Norway, vervaardigd door Polaris steel art, 4 vazen, 1 schaal, 6 kandelaren 7-20cm Cond:G
Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm
Antieke VOC stijl documenten kist met koperen beslag 19e eeuws of ouder 14x28x22cm Cond:G
Oude uit been gesneden kurkentrekker met schroefdraad en opbergfunctie, bewerkt met diverse doodskoppen 20e eeuw in goede staat 6,5x14x2,3cm