Twee prachtige zeldzame handgrepen van een Indonesische kris, kopergeslagen en bezet met stenen 20e eeuw 12-15cm Cond:G
Metalen designlamp (plaffonniere) van metaal door Raak (geen fitting) Andre Rotte, Aalsmeer, middengedeelte mist 21x47ø Cond:R/G
Antieke Hollandse potkachel merk sun, omstreeks 1900 in goede staat 75cm Cond:G
Mooie 18e eeuwse Hollandse bijbel met lederen band en bronzen slot, in goede staat door H.Brandt, D onder de Linden, P.Schouten, J. de Groot in compagnie 1786 27,5x10x23cm Cond:G
Grote eikenhouten kwikbarometer 20e eeuw, met Hollandse tekst in goede staat 107cm
Antiek bronzen inktstel omstreeks 1880 gesigneerd A Crokaert Bruxelles met glazen inktreservoir in goede staat 15x39x18cm
Zes delen Lapiz Lazuli 20e eeuw 2 kikkers, schildpad, 2 eieren, dekseldoos met cultive parelketting 4-7cm Cond:G
Lot divers antiek tin, o.a. 2 brandewijn kommen 17e-19e eeuw 2 klepkannen 18e-19e eeuw twee sets lepels 18e eeuw en twee tablets omstreeks 1900 12-30cm Cond:R/G
Antieke keramieken petroleumlamp omstreeks 1900 met blauwe bloemen, staande op vier leeuwenpoten 40x20cm in goede staat
Vier antieke glazen flacons in lederen foedraal omstreeks 1900 in goede staat 8x9,5x4cm Cond:G
Negentiende eeuwse grote schildpaddoos met hengsel slot en been, halfronde deksel stukjes been missen op hoeken 7x7x8cm Cond:R/G
Vijf delen Grand Geographie Bong en co (antiquarisch, maison edition) sommige kaften iets beschadigd Cond:R/G