Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Bronzen lampen 2422
2 Bronzen lampen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Historisme sierschotel 2424
Historisme sierschotel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees figuur 2425
Chinees figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bronzen Jugendstil schaaltje 2061
Bronzen Jugendstil schaaltje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Mahoniekist met penning, 19e eeuw 2080
Mahoniekist met penning, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kruithoorn, 19e eeuw 2097
Kruithoorn, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Tinnen borden 2101
2 Tinnen borden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tinnen matenset, 7-delig 2106
Tinnen matenset, 7-delig

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Messing haardset, 5-delig 2123
Messing haardset, 5-delig

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Marmeren lampevoet 2164
Marmeren lampevoet

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Divers koperwerk 2258
Divers koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Koperen lampen 2260
2 Koperen lampen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Albasten staande lamp 2342
Albasten staande lamp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Eiken lepelkistje 2344
Eiken lepelkistje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke vijzel 2357
Antieke vijzel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Doosje kaarten/fiches 2367
Doosje kaarten/fiches

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Messing vogelkooi 2368
Messing vogelkooi

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tabakspot 2372
Tabakspot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Divers plated en koper 2391
Divers plated en koper

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hanger met diverse sleutels 2401
Hanger met diverse sleutels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Barometer 2054
Barometer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Delen naaldwerkkunst 2132
2 Delen naaldwerkkunst

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
10 Delen Aziatica 2169
10 Delen Aziatica

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Houten kandelaar 2369
Houten kandelaar

Resultaat:

20 EUR